Příspěvky uživatele - 122.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila do probirky a na tezbu, 3.1.2015
A co Stihl ms 261? Zvladl by to taky? Stromy do dvou kubiku?
Pila do probirky a na tezbu, 2.1.2015
Mě osobně by na tý 560 vadila spojka otečená ven z duvodu výměny řetězky, sice spojka ven má výhodu větší obratnosti pily ale potom je to vo.ër sundat.A co ta MS362 CMVW má někdo zkušenosti?
Pila do probirky a na tezbu, 2.1.2015
Popravdě z 560xp mám trochu strach četl jsem recenze a příde mi že je to kus od kusu Do ted jsem měl Stihl ms 341,velmi povedená pila až na pár oprav jede do dnes Takže spíše něco od Stihlu, HQ jsem nikdy neměl takže nedokážu říct půl slova... celý příspěvek >
Pila do probirky a na tezbu, 2.1.2015
Zdravin mohli byste mi prosim poradit pilu na probirky a spise na odvetvovani.tezba max 2,5kubikove stromy vseho druhu. Predem diky.preferuji Stihl nebo HQ
Stihl ms661, 30.8.2014
Je to tank to máte pravdu ale budu sní manipulovat a ještě dělám palivové dříví a to kolikrát přivezou buky jako prase tudíž ta pila budu nosit delší lištu.Mrzí mě že už se nebude vyrábět ms660 to byla opravdu klasika starý klasický desing.Ale661 už... celý příspěvek >
Husqvarna 562xp nebo Stihl ms362, 18.8.2014
Díky, mám jasno dnes jsem se byl na ni kouknout a zkusit si ji Stihl ms-362CMVW jasná volba na moje požavky ideální s 45cm lištou bude supr.Hlavní výhoda oproti HQ aspon u mě spojka vevnitř ne ven :P
Stihl ms181 problém s mazáním, 9.7.2014
Mám tuto pilku cca 3 měsíce jednou za 14dní sní dělám palivo kulatina 20cm průměr a ze začátku vůbec nepřitéká olej cca po 5 minutách stroje v provozu teprve začne téct olej nevím kde by mohl být problém.Můžete mi prosím poradit? U mé druhé ms310... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika