Příspěvky uživatele - 182.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zlikvidovat plevel v trávníku?, 1.8.2014
Zvláštní, jen jsem zjistila, že je k jídlu, najednou není k nalezení. A do trávníku mi neleze vůbec, takže to bude i nějakými místními podmínkami. A neříkejte, že Lontrel na jaře by ho nezlikvidoval. Trošku problém je, co pak s tou posekanou... celý příspěvek >
Letní odrůda hrušky - Kozačka?, 1.8.2014
To ano, ale výsadby cestářů snad byly jiné... Každopádně jsem zmotala Kozačku a Jakubku, myslela jsem na první. Vaňkova lidová pomologie by ve prospěch Kozačky uváděla stopku přimáčklou ze strany, slupka jemná, zelenavě žlutá, na sluníčku hnedě... celý příspěvek >
Neznámá zahradní rostlina, 1.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den. Chci se zeptat jak se jmenuje tahle rostlina která mě kvete na zahradě růžově 5četným květem a rostilna je vysoká kolem 50cm a už kvetě od května do teďka a má podobné listy jako čisteč. Děkuji za odpověď Heřman
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika