Příspěvky uživatele - 52.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň Rubín, 1.7.2014
Podle mne je Kristalon PaK velmi kvalitni hnojivo s kompletnim obsahem mikroprvku, ostatni "barevne" Kristalony take vypadaji pekne, ovsem baleni i cena je vetsi nez je pro mne prakticke. Na jare jsem koupil 25 kg YaraMila COMPLEX, vcetne... celý příspěvek >
Totální chloroza i přes použití chelátu železa, 1.7.2014
Myslim, ze dotaz se tykal asijske hrusne, ale predevsim, mne se tedy na chlorozu osvedcil opakovany postrik v kombinaci (spolecne) Wuxal Super + Harmonie Zelezo (v pomeru 1:1, nebo prvni postrik 2:1 ve prospech "zeleza"). Postrik... celý příspěvek >
Jabloň Rubín, 1.7.2014
Mohu se zeptat, jaky Kristalon a v jakem davkovani pouzivate? J.R.
Aku sekačka, 13.6.2012
Zajímá mě, jak si poradí s vyšší trávou a když je pozemek trochu svažitý. Prostě zda má opravdu dostatečný výkon nebo zda je raději lepší benzínová.
Aku sekačka, 13.6.2012
Dobrý den. Máte někdo zkušenosti s aku sekačkou Ryobi RLM 4852 L? Má dobrý výkon? Dokázala by posekat i nerovný mírně svažitý terén? Dokáže posekat vyšší trávu?
Castelgarden - zkušenosti?, 15.11.2010
Dobrý den, dovoluji si vytáhnout toto vlákno. Čtu už několik dní různá vlákna zde a musím přiznat, že se do výběru zahradního traktoru akorát více zamotávám, ale k věci. Začal jsem přemýšlet o zahradním traktůrku a mé první kroky vedly na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika