Příspěvky uživatele - 182.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Letní odrůda hrušky - Kozačka?, 1.8.2014
Díky, fakt je, že nevoní. Ale k sušení, takovéhle plody suším půlené bez problémů v troubě. Tady je jen jedna, ale je jich alej z Vraného do Peruce, tak by mne zajímalo, co je to zač. Tam budou zralé tak za týden. 
Letní odrůda hrušky - Kozačka?, 1.8.2014
Ještě doplňuji: Hospozín je 200 n.m.
Letní odrůda hrušky - Kozačka?, 1.8.2014 Obsahuje fotku
Plody jsou drobné, výška bez stopky je 6 cm. I když svítila červená líčka, semena jsou bílá. Venkovní fotka lépe vystihuje červenou barvu. 
Letní odrůda hrušky - Kozačka?, 1.8.2014 Obsahuje fotku
Stopka
Letní odrůda hrušky - Kozačka?, 1.8.2014 Obsahuje fotku
Tahle roste u silnice - kalich
Proč mi nechytají víčka?, 11.7.2014
Tak hlásím třetinková víčka s červenou gumou Zeko trade, šarže 4/2014 nechytají, dělám obden maliny, doteď beze ztráty a teď je třetina sklenic na předělání. Při otevírání se oškrábala barva z rolovaného lemu, také se mi zdá přesah na sklenici větší,... celý příspěvek >
Co po česneku, 7.7.2014
Takové zázraky svazenka nedokáže. Je potřeba střídat.
Zkušenosti se závlahou přímo ke kořenům stromků, 29.6.2014
Já hodím hadici a nechám ke švestce natéct asi dva sudy najednou, určitě se vsákne víc než odpaří. 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika