Příspěvky uživatele - 252.112

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uzení klobás studeným kouřem, 6.12.2015
ano mám generátor dýmu je to dobrá věc.Udil jsem vtom kýtu.20 hodin..byla dobrá po týdnu sušení byla skoro jako pršut.Jen první tři dnz, dost aromaticky voněla po kouři.Jinak teplota kouře by neměla být věčí než 20 stupňu, aby se nemnožili bakterije... celý příspěvek >
Hnojeni rododendronu slepicincema, 26.4.2015
DObrý den, je možno hnojit rododendrony a azalky zákvasem ze slepičinců? Vím, že potřebují kyselou půdu, tak se bojím, abych jím tímto hnojení neublížil.. Děkuji za radu Petr
Keř - listy s dírkami a broučci, 30.6.2014
Díky za radu.Zkusíme a uvidíme. Dám pak vědět. RobertT
Keř - listy s dírkami a broučci, 29.6.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den.Na listech cca 10 let starých keříků se nám na jaře objevily dírky, listy seschly a vypadalo to že keříky jsou mrtvé. Manželka ostříhala suché větvičky až k zemi a časem se vše zazelenalo listy.Nyní se tam začaly zase objevovat dírky a... celý příspěvek >
ABG 570 - poradte, 5.4.2014
zdarec mel jsem podobny problem nezhasinal.problem v pacce jsem mel. taky to muze byt v pruzinkach.koukni jestli vse chodi pri nastaveni plynu atd
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika