Příspěvky uživatele - 71.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivoň - letní řez?, 25.6.2014
Zřejmě ty letorosty nakonec zkrátím, vyvázat jsem zkusila a všelijak se mi ty větve nakrucují a není to podle mých představ. Metly se mi vytvořily u JOJO, ale pouze tam, kde byly konce přírustků někakým škůdcem odštípnuty či sežrány a taky pouze... celý příspěvek >
Slivoň - letní řez?, 24.6.2014
Dobrý den, mám slivoň Carpatin, zasazená jaro 2012.  Stromek založen na 4 větvě + terminál. Letos poprvé má pořádné přírustky.Z každé budoucí kosterní větve vyhnala z posledních 3 oček dlouhé výhony 80 -90 cm. Co s nimi? Prodlužující ponechat a... celý příspěvek >
Meruňka Bhart, řez po výsadbě, 4.4.2014
Děkuji za odpověď. Tahle možnost mě tedy nenapadla, ale bude to tak lepší, už kvůli sekání trávy kolem stromku. A ten vršek byste nechal tak jak je?
Meruňka Bhart, řez po výsadbě, 3.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, zasadila jsem meruňku Bhart, podnož St. Juliane. Ve školce mi byla takto ostříhána, že to mám zasadit a už nic s tím nemusím dělat. Po přečtění diskuzí zde i jinde si ale myslím, že to nebude úplně Ok. Nejnižší větev bych dala pryč / jdou... celý příspěvek >
Zákrsek Denar - jak řezat, 27.3.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, jablka byla žlutá, slabá slupka, chutí i vzhledem podobná zralému Golden Del., jen drobnější. Tak bych řekla, že je to - dle srovnání s popisem uváděným na netu - opravdu Denar. V době jeho zasazení jsme neměli ještě plot a jak bylo hodně... celý příspěvek >
Zákrsek Denar - jak řezat, 21.3.2014
Děkuji všem za odpovědi. Dám tedy delší oporu a přivážu. Zastřihnu a uvidíme co z toho nakonec bude :-) Snad pěkně poroste. Jinak je o něj myslím postaráno, půdu kolem sice nekypřím, ale přihojeno na jaře bylo, přihozen kompost a přes sezonu... celý příspěvek >
Zákrsek Denar - jak řezat, 20.3.2014
Chci se pokusit o vřeteno :-) Dle fotografií nalezených na netu se mi to zdá šikovný tvar do menší zahrady.
Zákrsek Denar - jak řezat, 20.3.2014
Omlouvám se, opravuji je to M26. Spletla jsem si štítek z jiného stromku.
Zákrsek Denar - jak řezat, 20.3.2014
Jestli jsem to debře přečetla, tak by to mělo být M9.
Zákrsek Denar - jak řezat, 20.3.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu zkušenější. Mám zákrsek Denar viz foto. Roste tak nějak nepravidelně. Jak byste ho upravili? Nastudovala jsem o řezu kde co, no ale střihnout do toho stromku mám přeci jen obavy, abych to neudělala špatně. Díky moc.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika