Příspěvky uživatele - 106.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ipomoea batatas množení, 23.6.2014
Dobrý den, Ipomoea batatas je ve skutečnosti sladká brambora (dá se jíst). Já jsem začátkem března belké hlízy rozkrojila a zasadila do květináčů, brzy začaly rašit v nynější době už mám krásně narostlé výhony. Zelené u mě rostou rychleji než... celý příspěvek >
Kočka na zahradě, 7.4.2014
Milá paní Jitko vy asi budete mít jiný problém. Kočky svoje výkaly zahrabují, pochybuji že vám to smrdí při vychutnávání kávičky a při grilování. Kočky jsou čistotná zvířátka pokud jsou zdravá nemůže vám nic pod hortenzií nic zapáchat. ... celý příspěvek >
Proč mi nechytají víčka?, 5.8.2012
Někde už dříve jsem četla, že nová víčka se musí odmastit (tj. umýt v jarové vodě). Dělám to každoročně ale i přes to mě některá víčka nechytnou. 
Černooká Zuzana, 25.7.2012
Mám zuzanu prvním rokem, (koupené sazeničky) nádherně rozrostlá je asi 2 m vysoká, před 14 dny přišla bouřka... silný vítr a do toho ještě kroupy, parádně mě ji zničily už nekvete jen sem tak nějaký kvítek, listy začínají... celý příspěvek >
Zákeřný plevel, 22.7.2012
Na pařezy ze smrku a tuji jsme koupili Pařezník doporučil nám to prodejce. Dokonce měli ješte k prodeji Garlon tak jsme koupili i ten na přísavník. Jinak Vám děkuji za odpověď, pomohlo mě to, alespoň jsem se začala trochu orientovat v těch... celý příspěvek >
Zákeřný plevel, 21.7.2012
Pane Josef, děkuji za odpověď. Někde jstem taky četla, že Garlon se už od 1.6.2012 do naší republiky nedováží. Potřebuje zlikvidovat letitý kořeny přísavníku. Dálem musíme pořezat vzrostlou tuji a smrk jsou poškozené od vychřice a... celý příspěvek >
Zákeřný plevel, 20.7.2012
Dobrý den, kde se dá koupi Garlon, je běžně prodejný?   Nela 
Kvamoklit, 16.7.2012
Dobrý den, pěstujete někdo tuto letničku? Viděla bych ji ráda jak kvete, nebyl by někdo tak hodný kdo ji pěstuje vložit foto této popínavky.  Předem děkuji, Dana
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika