Příspěvky uživatele - 79.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová pila Farmer, 2.7.2014
Asi mě ukamenujete, ale po pár letech práce v lese mám právo vyslovit svůj názor: " motorové pily mají na svém boku nápis Husqvarna nebo Stihl to ostatní je pouze pokus o to vyrovnat se jim" Je jedno jakou značku preferujete oboje je špička i zde... celý příspěvek >
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 15.6.2014
Ano vy nechápete, já chápu když jsem viděl Dolmara a jeho kvalitu provedení.
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 15.6.2014
Já bych spíše řekl léty prověřenou kvalitu a spolehlivost. ;)
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 15.6.2014
OHC je zastaralá koncepce dávno dávno u moderních motorů nepoužívaná. SUBARU - je podřadnej výrobce kterej ještě nedokázal udělat pořádnej motor. Motor 4-MIX® běží na rozdíl od jiných čtyřtaktních motorů s obvyklou směsí benzinu a oleje... celý příspěvek >
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 15.6.2014
Já psal sám za sebe - to že s 0,8kW mám pokoseno za hodinku neznamená že s 2kW bych měl pokoseno za 30 minut - musíte zohlednit to, že nehodlám s křovinořezem běhat a víc času než samotné sečení plochy zabere babrání se kolem stromků a td. Osobně... celý příspěvek >
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 15.6.2014
Nojo tak nevím jaké má Dolmar záruční podmínky, ale určitě bude mít předepsaný svůj,,superolej,, a jinak od toho dá ruce pryč. I do 2T můžete lít jiný olej - samozřejmě, jen je praxe taková, že každý výrobce si hledá drobnosti aby se zbavil... celý příspěvek >
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 15.6.2014
Jo časově no to mám za hodinku posekané. Ne profi neseču. Spotřebu mám 0,5l na tu hodinu což je cca 0,01l oleje - 1L za 170 Kč to je na 50l benzínu. Takže moje spotřeba oleje na hodinu je cca 1,7 Kč. Oproti tomu na Hondu po 30 hodinách kamarád mění... celý příspěvek >
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 15.6.2014
Krátce - pouze něco přes 20 let. jak dlouho cečete vy svých 2000m nebo kolik to máte - bože je snad úplně jedno kdo má jak velký pozemek, snad tu jde o něco jiného. Známej seče profesionálně desítky hektarů a jede výhradně na 2T motorech.
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 15.6.2014
Víte co jinak - vaší logikou - vy jste třeba to Echo nebo HQ vlastnil, že můžete porovnávat s Dolamarem? Na 4T jsem dělal na Hondě - což se obecně říká, že jsou nejlepší 4T a žádný zázrak ve srovnání s 2T se nekonal. O náklonu 360° si můžete... celý příspěvek >
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 15.6.2014
Ano trávy byla vysoká a hustá - plevel - tím jsem chtěl říci, že na trávu je to silné dost, ono totiž když zajedete do takovéto trávy je to přeci jen rozdíl v tom když sečete 20cm trávu. 2T a 4T souhlasím - už jsem to psal na vrchu - mazání,... celý příspěvek >
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 14.6.2014
Nevím kde jste vzal že jsem nevyzkoušel 4T - asi nějaká fantazie - sekal jsem s ním celej minulej rok - psal jsem že ho má kamarád Hondu takže jsem si ho půjčoval. To jestli seču 300m je celkem jedno napsal jsem, že o moc tižší a,,voňavější,, oproti... celý příspěvek >
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 14.6.2014
Ano máte pravdu, raději se budu dívat na F1 než číst ty vaše reklamní plky.
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 14.6.2014
Určitě nic silnějšího bych nebral - s tím kotoučem jsem tu 1,5 metrovou trávu vzal na půl plynu takže pro mé účely to má ještě bohatou rezervu ve výkonu. Pokud nechcete s tím jít na keře a td tak bovden plně postačí a není nutné kupovat stroj s... celý příspěvek >
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 14.6.2014
Ať žijí reklamní prospekty Známej má 4 taktní Hondu a že by to bylo nějak tišší nebo míň smrdělo se říct opravdu nedá - ostatně takhle malý motůrky někde venku na zahradě když fučej někam za mě tak je to celkem dost nepodstatné. Teď jsem si... celý příspěvek >
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 14.6.2014
Zdravím, měl jsem dost podobný výběr, ale zařadil jsem ještě značky Echo a Hitachi - nakonec jsem si vybral Husqvarnu 128 R. Ten Dolmar tady někteří asi dost preferují, nicméně na živo jsem viděl dva  - MS 20 což je malý strojek a pak nějaký... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika