Příspěvky uživatele - 231.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Vari Lucina Honda GCV 190, 13.6.2014
Právě že mu to nejede na volnoběh a další problém je, že pokud nesundá karburátor z motoru, tak se nedostane ani k hlavní trysce. Zítra mu porádím ten STABILIZÁTOR PALIVA prozatím. Já jsem koupisl starý motor a mně po pěti minutách zdechl a pak... celý příspěvek >
Sekačka Vari Lucina Honda GCV 190, 13.6.2014
Dodbrý den  Známý koupil sekačku od Vari s motorem Honda GCV 190. Nalil předepsaný benzín, dal předepsaný olej Honda těsně pod maximální hladinu. Motor i teplý je nutno startovat přes sytič a po ubrání plynu přesně na polovinu dráhy mezi... celý příspěvek >
Vari Honda nepravidelný chod motoru, 4.10.2012
Já mám tuto nádržku na benzín viz obrázek který je v jednom předchozím příspěvku nebo zde.
Vari Honda nepravidelný chod motoru, 3.10.2012
Zdravím, tady ještě jedno video jak motor vynechává, ale je zajímavé, že jsem stroj nechal stát, dolil vrchovatě benzínu a už byl klid až do konce orání. Je možné že by polovina nádržky byla málo?  Je fakt že při orbě je jedno kolo v brázdě a... celý příspěvek >
Vari Honda nepravidelný chod motoru, 30.8.2012
Servisák mně taky zakázal čistit karburátor, že mu to musím dovézt vždy při jakychkoliv potížích a taky že se nemám ptát na forech, že je to cesta do pekel, ale ja su rád, že jsem se do toho pustil a z vaší pomocí to dal do chodu. To riziko, že... celý příspěvek >
Vari Honda nepravidelný chod motoru, 30.8.2012 Obsahuje fotku
Díky za odpovědi, věřím že mi moc pomohou. Typ motoru je Honda GXV 160 PJ-5V PROFI r.v. 2001 Když jsem prvně oddělal plovákovou misku tak tam byly 4 černé šupinky o průměru  asi 0,5 mm.  Servisák mi vyměnil silikonové hadičky... celý příspěvek >
Vari Honda nepravidelný chod motoru, 28.8.2012
Mám motor Honda po opravě, která proběhla před půl rokem. Až nyní jsem jej začal používat na vyorávání brambor. Byl v provozu asi hodinu a začal nepravidelně běžet a chcípat.  Viz video Svíčka je suchá, nová, filtr paliva a vzduchu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika