Příspěvky uživatele - 71.232

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kaštan jedlý, 11.11.2008
Tajemstvi to neni, je to pred 2. poliklinikou na Slovanech a jeden je taky pred bazenem na Slovanech. Ale jak rikam, plody byly male a jeste jsem pri jejich sberu vyslapla psi hovinko . Vy to v Plzni znate, nebo dokonce bydlite?
jak se zbavit mšicí na ibišku, 11.11.2008
Nejsem si jista, je to mozne. Ale uz jsem videla takto vyzrane housenky, msice a jinou podobnou hmyzenu. Tak jsem spis predpokladala - vzhledem k ubytkum jedincu na ibisku, ze je neco napadlo. Bohuzel jsem dnes slunecko nenasla, tak snad zitra.
odpuzovač koček, 11.11.2008
No, tak to je horsi. A co poridit sousedum poradneho hafana nebo vlastni cicinu?
Klikva - pěstování, 24.7.2008 Obsahuje fotku
Ja pestuji klikvu nekolik let. Prvni dve mam ve volne pude - uz asi 4 roky a nemela jsem z nich jeste (asi krome jedineho plodu) nic. Ale je mi jasne, ze je to nedostatecnou zalivkou. Dalsi dve mam od lonskeho podzimu zasazene v samozavlazovacim... celý příspěvek >
Moruše s nejlepšími plody - jaký kultivar?, 24.7.2008
Plody 1,5 cm u me patrily k tem vetsim . Jinak podle toho, co jsem vycetla na netu, chce moruse hodne slunce, pry zastineni nesnasi. Ale treba vam praxe ukaze opak.
Fíkovník, 7.4.2008
Nejjistejsi je sehnat si fikovnik, ktery je narizkovany z u nas plodici rostliny. Fikovniky se celkem snadno mnozi rizky, povedlo se to dokonce i me a to je uz co rict. Zkuste si najit informace, na netu jich je spoustu. Myslim, ze plodnost fikovniku... celý příspěvek >
Kočka ničí mou práci, 25.2.2008
Myslim, ze by to vyresil volny pohyb vasich psu po zahrade. Nevim, jestli muzou behat kolem zahonu a na ten ne, nebo jestli se k zahonu nemohou ani priblizit. My mame tri kocky a dva psi (jsou spolu zadobre), ale nase kocky dobre vi, ze nesmi k... celý příspěvek >
Biozahrada?, 24.2.2008
K te broskvi, myslim, ze bez chemickeho postriku na kaderavost nezahyne (urcite ne hned), videla jsem spoustu nestrikanych broskvi plnych kaderavosti. Ale ta nemoc ji oslabuje a pak take malo plodi. Odolnejsi odrudy urcite jsou, jen je neznam .... celý příspěvek >
Biozahrada?, 21.2.2008
S tim krenem u broskve bych byla asi opatrna, aby ji neodebiral hodne zivin. Podle me je kren ve volne pude dost pleven a hluboce koreni a je tezke se ho pak zbavit. Odvar z preslicky jsem taky nezkousela, ale mozna bych mu verila vic nez tomu krenu... celý příspěvek >
Biozahrada?, 20.2.2008
Ahoj, na rozdil od sveho tchana, ktery strika snad vsechno, se taky snazim nestrikat. I kdyz v nekterych pripadech se tomu asi opravdu neda vyhnout. Moc figlu a triku ale nemam. Zatim mam uspech pouze s rajcaty, o kterych mi tchan tvrdil,... celý příspěvek >
mochyně peruánská, 18.2.2008
Nekde jsem cetla, ze muze nastat problem pri pestovani mochyne peruanske spolecne s paprikami, pry se sprasi a papriky jsou pak nechutne. Nevite, co je na tom pravdy? Chtela jsem mochyni vysazet do skleniku k paprikam, ale ted z toho mam obavy. Mate... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování, 10.1.2008
Podle mych zkusenosti kanadske boruvky s primym sluncem problem nemaji. Mam dve boruvky v nadobe u jizni zdi, a diky pravidelne zalivce se jim dari vyborne. Letosni prirustky u jedne z nich byly vice nez metrove. Dalsi boruvky mam ve volne pude, cca... celý příspěvek >
pěstování révy ve skleníku, 4.1.2008
Dobrý den, zajímalo by mě, jestli ve skleníku nemáte problém se sviluškami. Mám skleník druhým rokem a výskyt svilušek byl i přes použití dravých roztočů kalamitní. Bojím se, že by mi révu ve skleníku zlikvidovali. Jak to řešíte vy? Chemicky?... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - místo pěstování, 10.6.2007
Take mam boruvky na primem slunci. Dve v nadobe u jizni steny domu, rostou perfektne a dalsich sest ve volne pude na primem slunci - take dobre, ale ty v nadobe maji vetsi plody a lepsi prirustky - zrejme to dela vice vody. Ty ve volne pude jsem... celý příspěvek >
Borůvky kanadské, 11.5.2007
Jejda, nedokazu si predstavit, ze bych menila dvakrat do roka pudu u boruvek. Nebylo by jednodussi,  je rovnou zasadit do smesi raseliny s necim, ktera je dost kysela a nejak zajistit, pokud je v okoli puda s vyssim ph, aby to nemohlo pronikat k... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika