Příspěvky uživatele - 142.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sterbinovy filtr, 22.3.2015
pěkné, na kolik to vyšlo peněz bez síta? a proč tam máte ty díry, na síto má padat voda jako vodopád.
Kalné jezírko, 17.7.2014
Tak dnes mi došli testovací papírky a zjistil jsem že mám strašně nískou PH, je možné že to je tím? Co se děje při nízké PH, má cenu to řešit nebo to nechat až se to srovná?
Kalné jezírko, 14.7.2014
Mám biologickou filtraci a ta se proste po dvou mesících i přeto že mám štěr. síto zanese, mám tam tři komory s houbami které vždy vyperu a je klid. Jezírko nebylo po dešti mléčné nýbrž černé, i přes UVC lampu se nahromadily plovoucí jemné řasy.... celý příspěvek >
Kalné jezírko, 9.7.2014
Nutno ještě podotknout že jsem čistil filtraci a již sem neaplikoval bakterie, a kolem leknínů mi začala silně bujet dlouhá vláknitá řasa.
Kalné jezírko, 8.7.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zkušenějších. Mám jezírko cca 17000 l, 14 koi cca 25 cm, čerpadlo 7000 l/h, UVC lampu, štěrbinové síto + biologickou filtraci. Do minulého týdne byla voda jako ve vaně nádherně průhledná až na dno (od... celý příspěvek >
Přemnožení žab v jezírku, 7.6.2014
Dobrý den, mám jezírko (16 m3) již 10 let a měl jsem na začátku stejný problém. Přemnožené žáby a neustálé kvákání. Trvalo to asi dva až tři roky a jezírko si našlo samo přirozeného dravce, již asi 7 let nemám problém se žábami. Dřív nebo... celý příspěvek >
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 30.5.2014
Nevím jestli jsme si rozuměli ale filtr je podle výrobce na 90 000 l bez ryb, a 20 000 l s koi (jen maximální průtok filtrací je 8000 l/h. Nevidím v tom žádný rozdíl od vámy nabízených filtrů screematic (krom ceny) protože používám štěrbynový... celý příspěvek >
Lekníny a kapři, 29.5.2014
Tak to mě moc nepotěšilo, kaprů se nevzdám ani za nic. Ale je divné že přet třemi léty než mi uhynuly první lekníny tak jim nevadily. Budu muset vymyslet nějaké to ohrazení :-(
Sterbinovy filtr, 27.5.2014
A nakonec to zapojit jde a je to velice jednoduché, jenom se musí oddělat první víko, a funguje to skvěle.
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 20.5.2014
Hezký den přeju, dnes mi došla filtrace wiltec 350 c, nemá někdo zkušenosti co udělat před zapojením, co tam dat a podobné užitečné rady. Nejlépe návod v češtině??? předem děkuji za pomoc PS: UW lampu zapoji umím :-)
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 6.5.2014
Dobrý den, včera jsem objednal dvě čerpadla, hadici a filtraci, dnes mi došla faktura o poslání zboží takže při mé nešikovnosti se podařilo se snima domluvit vcelku v pohodě. Jediné co mě zaráží je to proč všichni objednáváte nějaké JABAO s vysokou... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 25.4.2014
můžu se zeptat kde jste ji koupil a kolik stála?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika