Příspěvky uživatele - 42.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Keř bez listů a nezralé dřevo, 29.9.2014
Dobrý večer, ať nezakládám další vlákno zeptám se s dovolením zde. Na jaře jsem zasadil dvě révy, Vostorg a "něco". Vostorg uhynul a "něco" skoro taky, jenže záhy obrazilo(červenec) a nyní má výhon asi 1,7 metru v bylinné fázi. Co s tím? Dřevo asi... celý příspěvek >
Jakou švestku?, 25.5.2014
Dobry vecer Adame. Rozhodne bych pockal do pulky rijna.kdy se zacnou prodavat prostokorene stromky. Ted koupite jen kontejnerovane stromky v baushopech pripadne v zahradnictvi. Ktere nezridka uz plodi.coz mi vnucuje myslenku.ze ty stromky v to... celý příspěvek >
Jaké odrůdy malin a ostružin?, 25.5.2014
Dobry vecer. Mam zasazenou polku. Je to staleplodici odruda.ktera plodi na jednoletych vyhonech.takze ji vzdy po opadu listi ostriham az u zeme. Pekne se rozrusta.takze jestli mate malo mista.tak ji budete muset umravnovat. Co se tyce plodu.tak jsou... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 26.4.2014
Panove. Tento mesic u nas v zelezarstvi je ryc fiskars v akci jak spicaty tak pulkulaty za 339 kc... myslim.ze ta cena konecne dosahla akceptovatelne hranice i pro pany jako je pan Jiri. :-D Co se tyce bolesti zad... s obycejnym rycem se musim... celý příspěvek >
Kysané zelí, 14.4.2014
PP moc děkuji. Břeťa
Kysané zelí, 14.4.2014
Pane Vysloužile, zelí odebíráme ze 40 litrového zeláku v celkem tmavém sklepě. Má matka už nevidí tak jako za mlada a tak občas, když mi naplní zavařovačku vidím přes sklo malinké ohnisko bílé... asi plísně... jinak zelí je výborné... je to už... celý příspěvek >
Travin do ovocneho sadu, 11.4.2014
Ten travin je primarne urceny do okrasne casti zahrady. Ptam se proto.abych ho pripadne pouzil i v casti.kde jsou zminene ovocne stromky. Mozna je to hovadina.ale mi se nelibi plevel v trave a strikat bofix.mi prijde jako vetsi riziko. A kvetnate... celý příspěvek >
Travin do ovocneho sadu, 11.4.2014
Stando dekuji
Travin do ovocneho sadu, 10.4.2014
Dobry vecer zehradnici. Muzu pouzit travin i v ovocnem sadu.ktery volne navazuje na zbytek zahrady, aniz bych poskodil stromy, vesmes jablone. Par hrusni a svestku. Vse cca 4 -5 lete...? Dekuji Breta
Pila kolem domu Dolmar, 5.2.2014
Dolmar ps45 mám už 5 let.  Kolem domu a na přípravu palivového dřeva rozumného průměru je dostačující. Za 5 let jsem si ji nechal 2x seřídit v univerzálním servise pro zahradní techniku. Mám 2 lišty a 2 řetězy a dbám na ostrost řetězu. Nebyl... celý příspěvek >
Kysané zelí, 26.11.2013
Dobrý den zahradníci! Letos jsem poprvé nakládal zelí do keramického zeláku dle valašského receptu. Nebudu ho popisovat celý, snad kdyb někdo chtěl, tak do sz nebo mailu. Naložili jsme celkem 40kg. V receptu se píše, že nasolené a nakmínované... celý příspěvek >
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 17.11.2013
Ja zase Vekan, Bjetin, Anton a Benátčan 
Kdy a čím hnojit, 17.10.2013
mi přijde cena kravského hnoje v granulích an mých 15 zákrsků relativně zanedbatelná, tedy,jestli není třeba 10 kg na jeden stromek. Kompost mám, ale moc se mu nedaří vyzrát, asi málo vody, je pod smrky, nebo málo slunce, nevím..
Kdy a čím hnojit, 17.10.2013
Paľo, takže asi uplně nejlépe udělám, když si koupím granulovaný kravský hnůj, nebo slepičince a zapravím to do půdy kolem stromků, je tak?  A na jaře v Březnu použiju ten cererit..? 
Kdy a čím hnojit, 15.10.2013
děkuji za reakce. jestli jsem dobře pochopil, koupím síran draselný a cererit nechám na Březen. Díky. Břeťa
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika