Příspěvky uživatele - 53.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stevia rebaudiana (cukerná), 4.6.2014
Asi jste naletěl, a koupil nějakým způsobem špatnou. Nejlepší je pěstovat od semen. Stevie je opravdu sladká, už i malé lístečky jsou znatelně sladké. 
Problém s čajovníkem, 24.5.2014
Dobrý den, před asi dvěma měsíci jsem zasil čajovník čínský. Z 15ti semínek se ujalo celkem 13. Postupně jsem vzrostlé klíčky čajovníků(cca 5cm) přesadil do větších květináčů(17x15), protože mi ze sadbových květináčků vylézali kořínky. Bohužel mi... celý příspěvek >
Hnojení léčivek, 29.4.2014
Dobry den, potrebuji radu ohledne hnojeni. Vysadil jsem cajovnik, stevii, zensen, pupecnik a ted i kalisii. Potrebuji koupit nejaka prirodni hnojiva, nejlepe jedno ci dve aby nemusela mit kazda rostlinka sve. Pokud mozno hnojivo, ktere nebude treba... celý příspěvek >
Vertikutace, 22.3.2013
Dobrý den, jde použít válec s hroty místo vertiktace zapřahnutý za zahradní traktor? Mám velký pozemek (téměř 4000m) a vertikutátory vhodné na takové plochy stojí ranec. Předem děkuji za rady
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika