Příspěvky uživatele - 169.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemocná chodidla slepic, 19.6.2018
Toto onemocnění jsem si přitáhnul se 3-mi leghornkami z jednoho velkochovu kousek od Rychnova nad. Kněžnou. 2 ze 3 leghornek měly mezi prsty zrůžovělou silně zduřelou kůži. Protože jsem se s tím nikdy před tím nesetkal a nejsem příliž zkušený... celý příspěvek >
Nemocná chodidla slepic, 19.6.2018
Dobrý den, tento týden jsem to opět po nějakém čase zjistil také u svých slepic. Jsou to opravdu bradavice... váleček cca 4-5mm v průměru a cca7-8 mm dlouhý, zarostlý do běháku. Toto jsem zjistil cca před rokem po prohlednutí jedné slepičky, kterou... celý příspěvek >
Lze mazat motor terra olejem M6A?, 14.6.2015
M6A je olej do čtyřtaktního motoru, tera je dvoutakt. Proto je nevhodný
Je vřetenová sekačka pro každého?, 20.5.2014
Tak jsem vyzkoušel papír a o střihu nemůže být řeč. Přiblížil jsem nože k sobě co nejvíce to šlo, aby neklepaly, ale ani tak se řezání papíru nekonalo. Dávám to tedy asi za vinu tupým nožům. Pořád jsem na vážkách, jestli zainvestovat třeba do... celý příspěvek >
Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 A1, 24.2.2014
Kurňa, a mně se líbí a fakt bych se nedivi tomu, kdyby to vyráběla stejná činská fabrika jakto Karcher... podobnost je tam ohromná... jenom ta cena je mnohem nižší. Doklad okopíruji a pečlivě uschovám a uvidíme:-)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika