Příspěvky uživatele - 63.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
MF 70 a 4taktní motor, 5.6.2015
No, takže jsme sudnali plovák, pročistili, profoukli, vše smontovali... Sekačku jsme nehodili a šlape, benzín nekape, a vše funguje. Ovšem když sekačka jede tu, dejme tomu, minutu tak začne nepravidelný zvuk, a nakonec se úplně... celý příspěvek >
MF 70 a 4taktní motor, 5.6.2015
Ano plovák jsme zkoušeli, ovšem ikdyž ho nadzvednu tak benzín nepřestane kapat, kape míň ale kape. 
MF 70 a 4taktní motor, 4.6.2015
No ano, už to tak děláme, ale benzín se dostává k oleji během sečení, takže to budou pístní kroužky? Co to mohlo způsobit?
MF 70 a 4taktní motor, 4.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, začnu od začátku, k naší MF 70 jsme koupili nový 4taktní motor s licencí Honda, ovšem Honda to není, je velice podobný modelu GX200, motor šlapal parádně, sekali jsme s ním pár hektarů a žádný problém nebyl. Do té doby než jsem... celý příspěvek >
Husqvarna R152 SVH nebo něco jiného?, 31.8.2014
Ano trojramenný nůž je super věc, také jsem si ho objednal k LC48e, super, koš na 100% plnil a tunel se neucpával. Až do doby kdy se mi urval šroub, to se pak mění celý unašeč a to není levná záležitost. Předem říkám že se nůž urval při pomalém... celý příspěvek >
Trojramenný nůž do sekačky, 4.6.2014
No nevím jak ostatní, ale já jsem s nožem od firmy Abbecon naprosto spokojen, nemůžu říct křivého slova! Nůý výborně sbírá, motor jede v konstatních otáčkách, otáčky neklesají i při vjetí na větší porost trávy. To že někdo neumí poměřit originální... celý příspěvek >
Husqvarna LC 53 Ee, 21.5.2014
Připojím se k dizkuzi, ikdyž mám LC48e, je to ta samá konstrukce a taky si nemůžu na sekačku stěžovat, až na tu zmiňovanou váhu, se startem nebyly nikdy žádné problémy, kroužky na kolech vypadly hned po prvním sečení, sekačku jsem si vybavil sběracím... celý příspěvek >
Starjet AJ 92-16 nebo Husqvarna CTH164, 20.5.2014
Já ovšem taky musím brát ohled na servis, v okolí je právě zmiňnovaná HQ a pak ještě Turpil, neboli Stiga. Starjet tady servis má hodně vzdálený a to se mi opravdu neoplatí.
Husqvarna CTH 184T, 19.5.2014
No dneska jsem byl na prodejně HQ a byla tam akorát největší 224T, oěkný to kousek, ale odrazuje mě že v kolech nejsou kuličková ložiska, starjet je má, traktor budu pravděpodobně kupovat na podzim, až budu mít našetřeno :) A co vím tak do 164T i... celý příspěvek >
Husqvarna CTH 184T, 18.5.2014
Na ten tunel... mám LC48e a koupil jsem si do ní nůž určený ke sběru. Sekat musím už od rána abych to víceméně stihnul a ráno je tráva ještě vlhká a tunel se mi neucpe, naopak koš se naplní do téměř 100%. A ne nejsem pevně rozhodnut, Váhám mezi... celý příspěvek >
Husqvarna CTH 184T, 17.5.2014
Jo tak sběr trávy jsem řešil u sekačky taky, ale není snad problém koupit originál nůž (nože) s lopatkama, to je pak jiná. Mám LC 48e od HQ a taky má tunel který přečnívá přes skelet sekačky a nijak mi to nevadí,, a když už chci sekat např. kolem zdi... celý příspěvek >
Husqvarna CTH 184T, 14.5.2014
Dobrý den, silně uvažuji o tomto traktoru, ale 164T by možná stačil, trochu se bojím elektrického vyklápění koše, nikde páku na ruční vyklápění nevidím... Husqvarnu volím proto protože mám pilu, křovinořez, i sekačku od této firmy a nemám s nimi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika