Příspěvky uživatele - 152.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nůž Oregon do sekačky, 16.5.2014
po zvážení možností, jsem ten oregon objednal, nůž dorazil, ale překvapilo mně, že není nabroušený do ostra, to jsem netušil, že bude ještě potřeba ho nabrousit, to je normální?
Nůž Oregon do sekačky, 6.5.2014
Aha, tak vlastně už rozdíl vidím, tvarovaný je jakoby prohnutý. Takže předpokládám, že pokud byl starý nůž v sekačce rovný, mám vybrat také rovný.
Nůž Oregon do sekačky, 6.5.2014
Potřebuji koupit nový nůž do starší sekačky, našel jsem odpovídající Nůž žací ONE FOR ALL 40,0 cm/16" Oregon - rovný nebo tvarovaný. Nikde jsem nenašel vysvětlení ani dostatečné obrázky, v čem je rozdíl. Jak mám vybrat, poradíte? Jsou nože... celý příspěvek >
Výběr el. sekačky, pohon řemenem, 2.5.2014
Také vybírám a mám několik favoritů. Zajímalo by mě, kterou z mého výběru, by jste mi doporučili. Stiga Combi 40 E, Vega GT 5612, MTD 3816 E HW, (možná Al-ko Comfort 40 E), nebo s ocelovým šasi Hecht 1641 a MTD 4218 E HW. Váha sekačky mě myslím... celý příspěvek >
Elektrická rotační sekačka, 22.4.2014
Pane, neházejte prosím všechny do jednoho pytle. Sekám elektrickou sekačkou i benzínovou, a u té benzín bez problému obstarám, olej také. Sekám pokud možno suchou trávu. Kabel je pro mne značná komplikace, ne že bych se mu neuměla vyyhnout, ale je... celý příspěvek >
Elektrická rotační sekačka, 22.4.2014
Tak ono těch 700 metrů je zhruba celá zahrada a je nutno odečíst zeleninový záhon a nějaké další útvary. Nakonec to víc než 600 asi nebude. Nějaké stromy a keře tu taky mám, s kabelem je to trochu slalom, to je pravda, je potřeba zvolit inteligentní... celý příspěvek >
Elektrická rotační sekačka, 22.4.2014
Prostě, zdá se mi zbytečné chtít kupovat benzinovou sekačku za 15 tisíc (i kdybych na to měla) a o sekačce za 5 si moc dobrého nemyslím. I proto považuji elektrickou sekačku za rozumnou volbu.
Elektrická rotační sekačka, 22.4.2014
Nezlobte se, ale takhle já nepřemýšlím. Nehodlám kupovat každé tři roky sekačku. Podle mého názoru je to mrhání. Nevím, co stál Váš předvelikonoční nákup, ale ten můj tedy jak sekačka nestál. Asi máte jiné hodnoty a jiný příjem.
Elektrická rotační sekačka, 22.4.2014
Máte pravdu, že takové sekačky se prodávají, ale chcete mi skutečně tvrdit, že kvalita zpracování je srovnatelná se sekačkou za 10.000,- a víc, se značkovým motorem? Chci říct - levná sekačka s levným motorem nerovná se to větším investicím do údržby... celý příspěvek >
Elektrická rotační sekačka, 22.4.2014
No já bych měla doma ráda tutéž, nebo podobnou, co máme na chalupě, což je benzínová za asi 15 tisíc a je perfektní a šlape už pár let. Bohužel, chalupu máme společnou se sourozenci a rodiči, kteří ji kupovali, takže domů si jí vzít nemůžu a 10 nebo... celý příspěvek >
Elektrická rotační sekačka, 22.4.2014
Děkuji za vaše reakce. Bohužel sekačka musí být elektrická a myslím, že pojezd není třeba. Teď sekám tuto zahradu s čímsi, čemu je 20 let, záběr to má asi 20cm a trávu to pouze ukusuje, trvá mi jedno posekání tři dny, protože na jeden zátah to... celý příspěvek >
Elektrická rotační sekačka, 22.4.2014
Dobrý den, prosím o radu s výběrem sekačky, doporučení výrobce, parametrů sekačky nebo přímo modelu. Sekačka musí být elektrická, trávník má plochu asi 650-700m čtverečních, sekat budu já, křehká dívka, takže by neměla být příliš těžká,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika