Příspěvky uživatele - 205.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Černé středy u ostružin, 5.6.2014
Dobrý den, prosím vás nevíte proč májí všechny květy ostružin černé středy.Před květem je stříkala přípravkem na mšice.Nikdy jsem si toho v minulých letech nevšimla, vždy byli obalené plody.Děkuji za odpovědi.
Maliny a květopas postřik, 15.5.2014
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jakým spolehlivým přípravkem na květopase v malinách(preventivně) a jestli to ještě v tuto dobu jde ještě těsně před květem postříkat.Mám květopase na jahodách u malin, škodí ještě jinde na zelenině?Děkuji
Květy jahod - černé středy, 15.5.2014
Já mám stejný problém i teď, černé středy na nových poupatech i květopase a to už mám narostlé plody jahod, ten květopas mi nakousal hodně květů, náhodou jsem se k večeru podívala pod přeloženou mulč.folii pod jahodami a bylo jich tam docela dost,... celý příspěvek >
Chov hus, 29.4.2014
Dobrý den, také by jsme chtěli zkusit chovat husy tak 4-6 ks.Proč se mají poškubat, když peří nechceme?Do kolika týdnů se mají pozabíjet, aby nebyli už moc staré?Jaké krmení-šrot z ječmene a co k tomu, celé zrní asi nebudou chtít jako slepice?Chtěli... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika