Příspěvky uživatele - 243.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hortenzie, 20.5.2016
 5 l? 
Hortenzie, 20.5.2016
Děkuji za bleskovou odpověď  jedná se o hortenzii velkolistou.  Hezký den, Radka
Hortenzie, 20.5.2016
Dobrý den, koupila jsem 10 hortenzií, cca 30cm vysokých. Chci je nasadit na záhon, jak daleko od sebe je mám vysázet, aby za pár let vytvořily krásný a bohatý záhon? Děkuji za případné odpovědi 
Co s narašenými cibulkami?, 25.2.2015
moc děkuji, zkusím ohlídat teplotu 
Co s narašenými cibulkami?, 25.2.2015
děkuji za radu :-) hned o víkendu jsem je dala na půdu pod schody, je tam dost chladno a minimum světla... no a do květináče je dát nemůžu? a nechat uvnitř?  když už jedou, tak je dát do hlíny... přece jen, do poloviny května je ještě daleko...
Co s narašenými cibulkami?, 25.2.2015
Zdravím všechny milovníky květin :-) o víkendu jsem zjistila, že mečíky, které mám uskladněné z podzimu, tak už 4 ks vyrašily a mají už asi 8cm výhon... Co s tím? Mám je dát do samozavlažovacích truhlíků nebo je můžu nasadit na záhon? 
Škůdce na měsíčních jahodách, 15.5.2014
moc děkuji :-) už jsem se byla zeptat přímo v prodejně Agro Bio a teď s prožranými listy nemůžu už nic dělat, ale aspoň vím, co pak s tím ;-)
Škůdce na měsíčních jahodách, 14.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Poprvé jsem letos vysadila měsíční převislé jahody. Mám 4ks v jednom truhlíku, všechny už začínají kvést. Jedna rostlina má prožrané listy. I mladý rozvíjejíci list je už děravý. Naška jsem i pár černých teček, nevím, jestli... celý příspěvek >
Co je sazeničkám?, 17.4.2014
tak pár dnů po přesazení a všechny se srovnaly, začaly růst a prospívat.. takže rašelinové už neee 
Co je sazeničkám?, 11.4.2014
teď jsem zjistila, že jsou květináče už prorostlé kořínkama, takže přesadit už asi nelze, budu je muset už zasadit i s květináči do hlíny.. ale děkuji 
Co je sazeničkám?, 11.4.2014
Dobrý den, prosím o radu, už jsem jich tady pár dostala  letos jsem poprvé vysadila ze semínek tyčková cherry rajčátka, skoro všechna už vzešla, všechny mají už dvojici prvních lístků.. za posledních pár dnů mám pocit, že nerostou a... celý příspěvek >
Rašelinové květináče plesniví, 7.4.2014
a je to určitě plíseň? není to jen vysrážený povlak jako na hlíně? mi se udělal povlak na výsevním substrátu, někdo mi tu poradil, že to mám zastříknout Kuprikolem... přidala jsem do zálivky a od té doby mám klid :-) taky jsem špejlí jemně... celý příspěvek >
Co je sazeničkám?, 7.4.2014
taky bych měla dotaz :-) musím sazeničky přesazovat do kelímků? Mám je nasazené a už vyklíčené v rašelinových květináčích, kde se jim daří, podle mne, dobře.. musím je přesadit nebo je můžu nechat v rašelinových až do konečného zasazení? Projdou... celý příspěvek >
Jaký je to strom?, 29.3.2014
vždyť je to jedno, prostě holé 
Jaký je to strom?, 29.3.2014
 vždyť to je téměř umělecká fotografie  foceno z auta  ale asi máte pravdu, teď jsem mrkla na net a je to škumpa.. je fakt, že mě vždy zaujala v nerozkvetlém stavu.. ale co jsem si přečetla, tak už ji nechci  moc... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika