Příspěvky uživatele - 83.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Exotické ovoce do bytu, 16.12.2014 Obsahuje fotku
Tak je to tropická rostlina, takže do tepla. Co se týká velikosti, záleží co máte za druh, a taky na podmínkách. V nádobě a horších podmínkách nenaroste nikdy tak jako ve své domovině. Můj ananas začal nakvétat v listopadu a odřezával jsem ho na... celý příspěvek >
Jak se zbavit vos?, 7.12.2014
Co já se letos natrápil, a v prosinci není ještě konec!! přidávám se do diskuze o vosách :-) v podkroví rodinného domu se letos vosy usadily mezi konstrukcí sádrokartonu a dřevěných trámů, hnízdo tedy není vidět. Všechny přípravky, spreje a dokonce i... celý příspěvek >
Jablon Gravštýnské, 13.10.2014
Tak nejchutnější a skutečně výborné je určitě čerstvě utržené ze stromu. Po pár dnech uskladnění mu už přece jen něco chybí.
Fleky na rajčatech, 21.8.2014
Tak se projevuje i plíseň. Jak jsou na tom rostliny zdravé, či už jsou napadené - tedy s hnědými skvrnami?
Melouny 2014, 23.7.2014
Tak vysoká teplota a suchý vzduch na to vliv mít může.To se stává třeba u fazolu když kvete při vysokých teplotách, že květy opadnou -  poškodí se zřejmě pyl a ten pak nemá schopnost klíčení. Nedostatek vláhy by měl vadit spíše při růstu... celý příspěvek >
Hamík v truhlíku, 19.7.2014
Jen bych ještě upozornil -  jak jsou při prostředku na pravo od těch dvou plodů ty slabě nažloutlé listy, není na nich škůdce. Někdy se tak projevuje napadení sviluškou nebo mšicemi. Ovšem to je jen takový můj dojem.
Hamík v truhlíku, 19.7.2014
Tak papriky na dozrání nějaký ten týden potřebují, takže jak už bylo zde psáno - čekat. A květy bych netrhal. Myslím, že přebytečné květy po odkvětu postupně odpadnou i bez zásahu.
Nevzejítí okurek, 10.7.2014
Jen doplním - po přečtení infa na stránkách p. Holmana o květilce všežravé jsem záhon zakryla netkankou a výsev po týdnu opakovala. Dala jsem tam levné nemořené semeno dovezené ze zahraniční kterého byl plný pytlík, takže na experimentování dost.... celý příspěvek >
Problém pily Stihl 017, 13.5.2014
Měl jsem podobný problém, vyměnil svíčku, dal kvalitní benzín a hotovo. Pak nezapomenout nabrousit řetěz k pile :) Já to dělal u GPS Zborovice (mám to ve stejném městě)
Melounoviště 2013, 29.4.2014
Tak řekl bych, že lepší bude odřezat a zapíchnout do nové půdy. Stimulátor neuškodí. Půda vlhká, ale ne přemokřená a zakrýt, pro zvýšení vlhkosti. Ovšem vše chvíli trvá, tak bych se určitě nebál i vysadit nové semínka. Času je stále dost. Já je... celý příspěvek >
Kakaovník, 28.4.2014
Pokud je pravda, že semena během pár dní po vyjmutí z plodu již nevyklíčí, tak se ani nedívím, že z kupovaných semen, které firmy mají jistě několik týdnů na skladě nevzejde nic. Sám sem kupoval několikrát a nikdy nic.
Ořešák Sieboldův, 28.4.2014 Obsahuje fotku
Mám metrový dvouletý semenáček -  špičák, který letos po vyrašení vrcholového pupenu ukázal i samičí květenství. To jsem nečekal. Teď to ještě nějak opylit
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika