Příspěvky uživatele - 175.148

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Srpnove kveteni jablone Topaz, 25.8.2014
Na podzim jsem zasadil jablonku a ted se na ni objevily kvety. Zajimave. Je to specifikum odrudy ci podnoze, nebo cim to je? A znamena to, ze mi jablonka na jare rozkvete a bude poprve plodit?
Zlomená větev meruňky - přeroubování, 25.7.2014
No jo no, když ona je to dobrá třetina stromu - většina spodního patra meruňky. Nebojte, když se mi to podařilo, nevěděl jsem, jestli se mám vztekat nebo brečet. Čili asi pahýl seříznout, meruňku udržovat a opodál zasadit na podzim novou.
Zlomená větev meruňky - přeroubování, 25.7.2014
Dobrý den.Asi před týdnem se mi podařilo zlomit větší větev asi 30 leté meruňky. Tvořila základ spodního patra stromu a byla na roubu asi 40 cm od hlavniho kmene. Větev byla přetížená a když jsem s ní zatřásl pro shození přezrálých meruněk, v roubu... celý příspěvek >
Padajici plody merunek, 10.6.2014
Jsou 15 a více let staré.Jen mi přijde, že letošní propad je větší než loňský a to kvůli suchu.
Padajici plody merunek, 10.6.2014
Zdravím. Máte nějaký fígl, jak snížit množství padajících plodů? Je mi jasné, že při letošním suchu - nízké hladine spodní vody, je těch popadaných plodů daleko více než vloni, ale přesto - co zkusit? Já jsem udělal kolem kmenů menší rigól a... celý příspěvek >
Kanadska boruvka, 9.6.2014
Zdravím. Letos jsem zasadil. Udělal jsem to tak, že jsem vyhloubil na zahradě díru, vystlal ji jedním kusem igelitu, nasypal do ní rašelinu a usadil zakoupený obsah květináče s borůvkou. Když začlo pršet, borůvka byla v močálu. Tyčkou jsem... celý příspěvek >
Stara merunka - mrazove plotny na hlavni vetvi, 29.5.2014
Mno, zrovna tato na zahrade plodi nejvice ze vsech. Cili motivace ji zachranovat je velka. A mimochodem - na te zahrade jeste v roce 1999 stala merunka, ktera tam byla zasazena v dobe, kdy to nebyly zahrady rodinnych domu, ale sad zmedelske... celý příspěvek >
Stara merunka - mrazove plotny na hlavni vetvi, 28.5.2014
Asi mate pravdu. Jen budu muset pocitat s tim, ze treba do 10 let merunka odejde.
Stara merunka - mrazove plotny na hlavni vetvi, 27.5.2014
Dobry den, mame na zahrade 50 letou merunku a ma vymrzle plotny v kure na jedne hlavni vetvi. Poskozena hlavni vetev je trim metry nad zemi ohnuty kmen pod uhlem 45 stupnu a vyse tvori druhe patro koruny. Jde o to, co s temi... celý příspěvek >
Slivoně - roubovaná část pod zemí, 20.5.2014
Pokud si troufate a podari se Vam rycem nadzvednout cely stromek, tak to udelejte a podhrnete jej hlinou. Pokud si netroufate, tak stromek na podzim presadte. V kazdem pripade bych do te doby korinky odstranoval. Ted uz bych se do presazovani... celý příspěvek >
Kde sehnat ovocné stromky?, 20.5.2014
Dobrý den, od souseda spise roub na vhodnou podnoz. Ovsem, podle stylu prispevku bych si tipnul, ze toto nebude jen tak hned Vas pripad. Mozna Vas podcenuji. Co bych mohl doporucit, tak koupit stromky v nejblizsi ovocne skolce. Promyslete si, jak... celý příspěvek >
Slivoně - roubovaná část pod zemí, 16.5.2014
 Ja se domnivam, ze zpravokoreneny strom je to same jako semenac. To v prvni rade znamena vysoky rust. A to mi jako zhorseni kvality prijde. K urode objednavat pozarni zebrik nebude asi to prave orechove. Nebo se pletu?
Přehnojené mladé stromky slivoně, meruňky a jabloně, 12.5.2014
 Safra, ze by me za tech par let vycvicila zenska tak, ze na zahrade provozuju to same, co ona ke mne? Nad tim se budu muset zamyslet.
Přehnojené mladé stromky slivoně, meruňky a jabloně, 12.5.2014
Mno, do konce tydne nemam moznost foto udelat, ale u merunky zadne barevne ci tvarove zmeny na listech nejsou. Jen jsou listy svesene. Jinak jsem stromky strikal Horizonem cca pred 4-6 tydny dvakrat a ted jsem pridal jeste jeden postrik a... celý příspěvek >
Přehnojené mladé stromky slivoně, meruňky a jabloně, 12.5.2014
jen jsem zapomněl dodat, že jsem po jarním přesazení stromky dostatečně zaléval a odstraňoval postranní výhonky.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika