Příspěvky uživatele - 125.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co sežralo sazenici ve skleníku, 15.3.2021 Obsahuje fotku
Ve skleníku nám něco sežralo sazeničku kedlubny. Ví někdo co by to mohlo být. A co s tím, pokud možno bez agresívní chemie?
Odrůda hrušně, 12.12.2017
Koupil jsem zahradu, kde jsou samé staré strony, takže je bude potřeba obnovovat. Je tam i hrušeň která již také dosluhuje, kterou bych rád zasadil i mladou, ale nevím odrůdu. Možná mi budete umět pomoct. Hruška jse dost sladká už při sklizni,... celý příspěvek >
Zkoušel jste někdo mikorhizu na jablůňky?, 18.9.2017
Dočetl jsem se, že se pro zlepšení odolnosti stromků za sucha dá využít mikorhiza. Zatím jsem o ní slyšel jen v souvislosti se zeleninou. Máte s ní někdo zkušennosti u ovocných stromků? Standa
Jablka s dlouhou skladovatelností, 12.9.2017
Jako nejdéle skladovatelné jablko se mi zatím osvědčil Idared, který vydrží až do června. Chtěl bych zasadit ještě další odrůdu s tak dlouho kladovatelnistí. Znáte takové? Co třeba zvonkové? Doporučili byste i dluho skladovatenou hrušeń?
Vyžrané pecky třešní, 25.5.2016 Obsahuje fotku
Už druhý rok mi na mladé třešni něco vyžírá pecky ještě zelených plodů. Přikládám i foto. Víte někdo co by to mohlo být (píďalka? vrtalka?) a jaká je nejlepší ochrana?
Černooká zuzana, 7.5.2014
Dobrý den, jaké výšky se v průměru dorůstá černooká zuzana? Je možné, aby se vyšplhala i do 4m? Jaké máte zkušenosti? Většina materiálů uvádí výšku dospělé rostliny do 2m. Rostliny budou pěstovány na dvoře v objemných truhlících. Děkuji
Opylovače třešně, 7.3.2014
Zdravím,    Regina- opylovači:  Kordie, Hedelfingenská, aj., je dobrým opylovačem např. pro odrůdu Kordia, Těchlovan  převzato z tohoto webu
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika