Příspěvky uživatele - 201.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Životnost UV lampy, 24.6.2015 Obsahuje fotku
I po vysušení předřadník vyhazuje pojistky. Oddělal jsem zadrí kryt abych nahlédnul do elektroniky a je zalitá černou pryskyřicí. Ta byla vlhká. Takže předřadník musím vyměnit. Podíval jsem se na odkaz oriho kdy on použil předřadník OSRAM QT... celý příspěvek >
Životnost UV lampy, 23.6.2015 Obsahuje fotku
Tak jsem nafotil a pokusím se popsat co. Na hliníkovém obalu je vidět o jaký typ předřadníku se jedná. Hliníkový obal zřejmě slouží jako chladič a současně chrání vlastní předřadník před vodou. Uvnitř hliníkového obalu je plechový kryt předřadníku a... celý příspěvek >
Životnost UV lampy, 23.6.2015
Odpojil jsem UV lampu od předřadníku a i přesto vyhazuje jistič. To znamená, že chyba není v UV lampě ale předřadníku. Násilně jsem jej rozebral a vevnitř v hliníkovém obalu je v plechovém obalu elektronika. K ní je přívod 220V a zde evidentně... celý příspěvek >
Solinátor (chlorinátor) pro bazény Azuro Mountfield, 14.6.2015
Je to dáno plachtou nebo zastřešením. Dnes ráno jsem opět začínal od 19 stupnů a solary to zvedly na 23 stupnu. Za den zvednou o 4 stupně. Takže podstata je nenechat to vychladnout. Uvažuji o lamelách ale zdá se mi to cenově přemrštěné.
Solinátor (chlorinátor) pro bazény Azuro Mountfield, 13.6.2015
Nechapu jak docílíte tu teplotu vody? Jediné vysvětlení je ta zakrývací termo plachta na noc. Já ráno změřím teplotu vody a opět začínám na 18 - ti stupních.
Po 10-ti letech poprvé rozkvetlo KIWI, 9.6.2015
Borůvky mám čtyři keře vedle sebe a žádný problém s opylením.Velkoplodé Kiwi mám pouze jedno. Vedle něj mám dvě kiwi drobné a ty taky ještě nikdy nevykvetly ale ty jsou teprve čtrtým rokem.
Po 10-ti letech poprvé rozkvetlo KIWI, 8.6.2015 Obsahuje fotku
Teprve po 10-ti letech mi poprvé rozkveklo údajně samosprašné Kiwi. Buď nebylo naroubované nebo jsem ho špatně stříhal. Nicméně letos prvních 9 květů. Dá se z nich poznat, že jsou samčí nebo samičí a jak bych pomohl jejich opylení?
Prasklá skleněná trubice v UV lampě, 1.6.2015
Je to přesně tak jak píšete pane Hrkal. Nevím zda je to pud ale i já jsem ji slepil a vyzkoušel. Samozřejmě to neudrželo lepidlo a voda natekla do elektroniky. Naštěstí jsem neměl zapnutou UV lampu tak jsem to rozebral a vysouším. Je ku podivu, že... celý příspěvek >
Prasklá skleněná trubice v UV lampě, 31.5.2015
Poradil mi bazenář, že jednou za čas je potřeba rozdělat UV lampu od bazenu a sleněnou trubici v níž je umístěná UV lampa vočistit. Když jsem ji rozdělával tak praskla. Nemá někdo tip kde takovou věc koupit. Má vnější průměr 25 mm a tloušku skla 1... celý příspěvek >
Sekačku Viking?, 3.5.2014
Druhým rokem mám vikinga 545 V a jsem nadšen. Předtím jsem měl 10 let nejvyšší třídu z mounfildu kdy byla také spokojenost ale Viking je minimálně o třídu výše. Lehoučká, nekoroduje, přebytečný výkon, skvělé plnění koše atd.  S ničím lepším jsem... celý příspěvek >
Jakou sekačku z těchto tří favoritů?, 20.8.2013
Stejně jsem uvažoval i já a přibral do rozhodování Vikinga a chrochtám ve srovnání s předešlou sekačkou od Monufieldu. Tu jsem u nich koupil před 15-ti leta za 17000,- (v té době špička) dnes už prorezlo šasi. Dnes je jiná doba. Viking je lehounký a... celý příspěvek >
Rybářské pruty pro malého rybáře, 26.5.2013
Pro začátek mu kupte teleskopický prut z Lidlu i snavijákem. Bude potřebovat podběrák a brašnu. Kromě háčků bych bral vše z Lidlu. Až se to naučí a zůstane u toho tak si později koupí vercajk sám.
Vyfoukání hadic na zimu - vývěva - kde sehnat?, 18.12.2012
Dělám to vysavačem kdy druhý konec fouká vzduch. Průmyslový vysavač koupený v Lidlu. Odpojím hadici od filtrace nasadím na druhý konec vysavače a zapnu. Za chvíli z trysek stříká voda do bazenu.
Travní sekačka po 13-ti letech dosloužila, 28.10.2012
Tak jsem se nakonec taky rozhoupal a koupil VIKINGA 545 V. Je lo lehké a výkonné. Prozatím ji osahávám v garáži. Napadl sníh a nemám to kde zkusit.
Travní sekačka po 13-ti letech dosloužila, 6.9.2012
Díval jsem se dle Vašeho doporučení na internetu na tu sekačku Dolmar a opravdu pěkný stroj. Ze zdejších diskusí jsem dospěl k závěru, že je to nejlepší motorová pila na trhu ale když jsou dobří v pilách tak to tak nemusí být v sekačkách. Když se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika