Příspěvky uživatele - 106.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaro 2014, 1.5.2014 Obsahuje fotku
Moje tulipánky
Pochlubte se květinami, 20.4.2014 Obsahuje fotku
Rok 2013
Pochlubte se květinami, 20.4.2014
Krásné lilie..letos jsem zasadila poprvé, tak jsem zvědavá..
Jaro 2014, 20.4.2014 Obsahuje fotku
Moje..
Jaro 2014, 20.4.2014 Obsahuje fotku
Přidávám pár jarních kvítků..
Pěstování zeleniny podle kosmických rytmů, 21.2.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, v loňském roce jsem poprvé zkusila pěstování a sázení zeleniny (+ všech ostatních rostlin na zahradě - i ovocné stromy) podle příručky o kosmických rytmech (Výsevní dny podle Marie Thunové) a podle sklizně např. brambor a mrkve bych... celý příspěvek >
Efektivnost ochrany proti hryzcům, 21.8.2013
Souhlasím. My jsme letos na jaře zasadili mladé stromky také do těchto košů (drátěné pletivo poplastované - jiné v tu dobu nebylo k sehnání) a rostou jedna báseň. A to máme hryzců a podobných potvor plnou zahradu. Ať tento způsob vypadá jakkoli... celý příspěvek >
Pomáhá lunární kalendář?, 9.2.2013
Dnes jsem kontrolovala a většina semen má teprve malé klíčky, venku ještě ani jedna. Ale myslím, že není hlavní, jak rychle vylezou, ale jak nám porostou a budou plodit.  Nikomu neberu jeho způsob setí a pěstování, ale proč to nezkusit s pomocí... celý příspěvek >
Pomáhá lunární kalendář?, 9.2.2013
Nepleťte si, prosím, Lunární kalendář a Výsevní dny. Myslím, že oba jsou rozdílné. Nevím, co se v Lunárním kalendáři píše, nikdy jsem ho neviděla a nevím, jak ten, kdo jej sestavoval, na své poznatky a výsledky přišel, ale podle reakcí v diskuzi... celý příspěvek >
Pomáhá lunární kalendář?, 9.2.2013 Obsahuje fotku
Leden ve Výsevních dnech 2013
Pomáhá lunární kalendář?, 9.2.2013
Výsevní dny jsou překládány z německého originálu, Svaz EZ je pouze "distributor" v ČR, v příručce je mimojiné popsané a vyfocené, jak celé polní pokusy probíhaly, takže záleží na každém, zda tomu "uvěří" nebo ne. Já to beru tak, ža za zkoušku nic... celý příspěvek >
Pomáhá lunární kalendář?, 8.2.2013 Obsahuje fotku
Nechci zde dělat nikomu reklamu, ale podle ohlasu objednávajících, jsou lepší než celý lunární kalendář Výsevní dny 2013 od Marie Thunové, příručka popisující doporučené práce v jednotlivých dnech na zahrádce podle přírodních kosmických rytmů. Kromě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika