Příspěvky uživatele - 72.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jícha, 1.5.2014
Dobrý den, máte někdo zkušenost s použitím jichy z kopřiv na trávník? Pokud ano, jak ředíte? Děkuji
Jícha z kopřiv, 29.4.2014
Dobrý den, zbyla mi jícha kopřivová z minulého roku. V uzavřené nádobě. Je možné ji ještě použít tento rok? Děkuji za případnou odpověď.
Šanta kočičí, 23.4.2014
Stav předchází kvetení, ale jde vidět, že brzy už bude kvést.
Šanta kočičí, 23.4.2014
Dobrý den, pěstuji šantu kočičí. Nevím přesně, kdy zastřihávat. Vyroste vždycky rychle a je moc krásná a hustá, ale pak začne přepadávat do stran. Už netvoří hustou pravidelnou kopuli. Stonky nejsou dost silné, aby stály vzpřímeně. Nevím, zda je... celý příspěvek >
Rezavé skvrny na ořechu, 15.4.2014
Všem vám moc děkuji za reakce. Určitě máte všichni pravdu a stavba domu a úpravy kolem mu vůbec neprospěla. Myslíte, že by mu pomohlo, kdybych mu vodu dodávala hadicí? Někde jsem se dočetla, že se může hnojit popelem ze dřeva? Prospělo by mu to? A... celý příspěvek >
Rezavé skvrny na ořechu, 15.4.2014
Asi před třemi lety byl krásný hustě zelený, Měl dobrou velkou úrodu. Ale minulý rok byl prořídlý, málo listů, úrodu menší. No určitě není zcela zdravý. Tento rok vypadá, že na tom bude podobně, ne-li hůř.
Rezavé skvrny na ořechu, 15.4.2014 Obsahuje fotku
Řekla bych, že raší hůře než ostatní. Posílám fotku. Co vím, tak v pravé části má velkou prasklinu a před pár lety se vedle něj kopala přípojka. Možná mohlo něco z toho ovlivnit jeho současný stav.
Rezavé skvrny na ořechu, 15.4.2014
Dobrý den, náš ořech má po kmeni a všech větvích takové rezavé skvrny. Minulý rok obrostl listy minimálně, stejně tak úrody byla půlka. Nevíte, co by to mohlo být za chorobu, případně, jak ji řešit? Je potřeba ho pohnojit? Děkuji předem za... celý příspěvek >
Olej, 7.2.2014
Vážení k dekarbonizaci a videu sem přidanému můžu uvést jediné, že je to u 2taktního motoru naprostý a neprostý nesmysl video se týká normálních dieslových vznětových motorů kdy při spalování nafty a síryv ní obsažené může dojít k tomuto jevu, ale u... celý příspěvek >
Solo 681 a názory na něj, 7.2.2014
Mohu potvrdit, že motor je charakterem a chování v řezu lepší než např 372 nebo 576,ale daleko horší v nasávání vzduchu a co je uplně znatelně nejhorší je obrovský přenos vibrací do pravé ruky tím, že jsou použité příliš měkké pružiny s gumou a tím... celý příspěvek >
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 18.7.2012
Okurkol mi byl taky od známých doporučený a rovnou koupit hotvý nálev. Chvilku mi dalo zabrat najít okurkol ke koupi, ale podařilo se na vinarskydum.cz.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika