Příspěvky uživatele - 248.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co jsou to za broskvoně, 6.4.2014 Obsahuje fotku
Ještě jednou Red Heaven...
Co jsou to za broskvoně, 6.4.2014
:-)) u nás někteří sousedé mají i broskve s těmi většími květy, většinou to snad jsou rané odrůdy, ale jména nevím.         Lída
Co jsou to za broskvoně, 6.4.2014 Obsahuje fotku
Neurčím, to spíš p.Pal'o, ale RH by mohla být ta s tím malým květem (viz přiložená loňská fotka). S velkými květy podobnými té první fotce mám nektarinku Venus.           Lída
Hrušeň odolná mrazu, 5.4.2014
Armida je hodně náchylná na rez, má poměrně slabou pokožku listů. Loni, když jsem nestihla stříknout, byla napadené podstatně víc, než Pařížanka vedle - takže k těm jehličnanům by to byl risk - aby tam dotyčný pak místo krásného stromu neměl hnědou... celý příspěvek >
Hnědé květy, 5.4.2014
Na tom detailu, co tazatel přiložil 4.4. 14,24 mi to ale fakt připadá spíš odkvetlé a neopylené než jako monilie...  Také není v dotazu uvedeno, jestli v okolí jsou i jiné meruňky (opylení). navíc monilie je většinou v pruzích, jak jde vítr, tak... celý příspěvek >
Hrušeň odolná mrazu, 5.4.2014
Pokud tam chcete hrušeň, tak snad mezi těmi jehličnany nemáte jalovec čínský a chvojku - pokud ano, tak hrušeň vůbec nesázejte.      Lída
Hnědé květy, 5.4.2014
Kuky, tohle je fotka mon.úžehu meruňky od Ing.Roda z agroportálu. Moje VP odešla během tří let postupně celá, dva stromky po sobě. Stando, je mi ale divné, že vyráží nové lístky i z pupenů se zhnědlými květy. Že by neodešly ani ty? U nás vždycky... celý příspěvek >
Hnědé květy, 4.4.2014 Obsahuje fotku
Takhle vypadá moniliový úžeh - ta dotazovaná meruňka vypadá jinak...  Lída
Hnědé květy, 4.4.2014
Jenže pokud takto odchází květy několik let po sobě, a strom žije a roste, tak to monilie nebude, to by už odešel celý strom. Aspoň jsem nikdy neviděla, že by strom meruňky takhle trvale bez úhony přežíval.Také by mne zajímalo, jestli květy prostě... celý příspěvek >
Problém se základy pro skleník, 3.4.2014
Pokud vím, tak skleníky v prostoru (ne u domu) by měly mít kvůli rovnoměrnému oslunění dlouhé stěny na východ a západ. Pokud budete mít jednu stěnu na jih a druhou na sever, tak severní bude mít slunce málo a jih se bude připékat. Pokud byste tedy... celý příspěvek >
Květilka cibulová, 2.4.2014
Stačí po vylezení zakrýt netkanou textilií  ;-))  Lída
Nemoc paprik? Co s tím?, 2.4.2014
Postříkat proti škůdcům.
Mám tri roky starou albcii dovezenou z Chorvatska, 1.4.2014
Pokud je vody málo, tak listy nejdříve zvadnou, pak zaschnou a opadnou. Pokud je vody moc, tak opadávají takové hadrovité. Pokud rostlina teprve začínala rašit, tak neměla moc velkou plochu listů na odpařování vody - proto si myslím spíš to... celý příspěvek >
Mám tri roky starou albcii dovezenou z Chorvatska, 1.4.2014
Do květináče k vám nikdo nevidí - jak jste ji zalévala, víte jen vy.. Ale usuzuji, že spíš přelití.           Lída
Další diskuze:  11  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika