Příspěvky uživatele - 39.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou pilu na obcasny prorez?, 22.4.2014
Nebyly opravované, zánovní.
Jakou pilu na obcasny prorez?, 22.4.2014
Ano, dá se vybrat, riziko je zejména když se na pilu nemůžete podívat a něco přijde na dobírku. Jinak jsem viděl pily po záběhu, které byly v perfektním stavu, tak jsem koupil, nebo doporučil, spokojenost.
Jakou pilu na obcasny prorez?, 22.4.2014
Jenže ta elektrika makita má 3/8, přizpůsobit by se musela 420, tou lištou z makity 420 cítku „znehodnotí" protože je na kácení slabá a 3/8 no budiž.
Jakou pilu na obcasny prorez?, 22.4.2014
Dobrá rada, makita má ale 1.3 3/8 a na les je vhodnější.325.
Elektrická rotační sekačka, 22.4.2014
Seču kolem 900 m2, kolem keřů, stromků, seče také žena, odrovnat 1 rychlostní převodovku je umění, proti plotu se pojezd vypíná, sekačka není traktorek na tahání něčeho, občas je třeba zkontrolovat napnutí řemenu.
Jakou pilu na obcasny prorez?, 22.4.2014
Na bazarech jsou občas výborné pily, teď tam visí profi dolmar 4600 S za 6500, a spousta dalších jetých pil. Tam už je to o zkušenostech a možnostech u pil ověřit stav. Novou bych doporučil Dolmar 420 SC, cenou a výbavou, kvalitou konstrukce.
Elektrická rotační sekačka, 22.4.2014
Pro fyzicky normálního člověla stačí 1 rychlost a s citem ovládat páku zapnutí pojezdu.
Elektrická rotační sekačka, 22.4.2014
P.Königu, určitě jste ještě nikdy nesekal se sekačkou s pojezdem. Jednak jej nemusíte zapnout, když jej chcete zapnout, tak se sekačka pohne třeba jen o 1 cm. Stačí trošku zvyku na ovládání. Pojezd dělá sečení daleko příjemnější, zejména při sběru... celý příspěvek >
Elektrická rotační sekačka, 22.4.2014
Ženy inklinují ke stroji typu mixér zapne vypne. Souhlas s p.Vysloužilem, já bych kabel netahal. Pojezd je třeba, to pochopíte, jaký to je rozdíl, až vyzkoušíte. Něco hodně levného v Lídlu měli, já se na to dívám tak, že chci mít spolehlivý stroj,... celý příspěvek >
Výber Stiga krovinorez, 22.4.2014
Mám 2T a 4T. Už sekám jen 4T. Složitost údržby 4T se přehání, za 3 roky 250 ml oleje do motoru, filtr, čistý benzín a start na 1 pokus. Zkuste si u někoho, jiný nebudete chtít, nekupujte si chrániče sluchu, stačí oči a obličej.
Jak často ostřit řetěz na elektrice, 22.4.2014
Na brusku musí řetěz dolů vždy, pilníkem na liště, dle typu el pily řetěz posunout lze, nebo je třeba po odpojení ze sítě!!! stlačit spínač, který uvolní doběhovou brzdu.
Elektrická rotační sekačka, 22.4.2014
Dobrý den, doporučil bych Vám sekačku s pojezdem, přece jen ta plocha je dost velká a plný koš dobře živené trávy je váha a bude jich dost. Jsou elektrické sekačky s pojezdem, cena je na Vašem zvážení, seká se dost často a je rozdíl končit sečení v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika