Příspěvky uživatele - 158.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda Sylvercot, 27.7.2015
Ano a také u ní byl zatím největší problém s opylením ze všech meruněk co jsme kdy pěstovali..  K výhodám pinkcotu bych ještě dodal dobrou odolnost při přepravě a menší náchylnost k hnilobě. 
Odrůda Sylvercot, 26.7.2015
Zdravím, u nás není meruňková oblast (Stč, 410mnm), takže nepálíme:)  zato se tu meruňky dožívají jen krátkého věku, což je potřeba vzít do úvahy při volbě odrůdy. Sylvercot/Pinkcot oproti VP, Leskoře, Karole jednoznačně horší chuť, ale... celý příspěvek >
Polyuretan na zahradě, 24.5.2015
To zní dobře. Děkuju za odpovědi.
Polyuretan na zahradě, 24.5.2015
Zdravím,  zajímalo by mne, jestli je použití polyuretanové pěny na zahradě, respektive jejím okraji, zcela bezpečné. Na obalu je spousta varování, ale jestli jsem to správně pochopil tak vytvrzená pěna je nezávadná? Nehodláme ji jíst :)... celý příspěvek >
Málo třešní, 17.5.2015
Špatné opylení, co jiného.  Co sousedi porazili třešeň jsem na tom podobně. Navíc mne překvapuje jak málo včel na třešeň lítá.. josta bzučí jak úl, i když hlavně čmeláky, švestka jakžtakž a na třešni pusto-prázdno, i když kvetla... celý příspěvek >
Host na zahradě? Potkan?, 10.5.2015 Obsahuje fotku
Na zahradě se občas menší díry objeví (myšice), ale tady jsem v okolí několika metrů žádný další vchod neviděl. Trus na zahradě je, našel jsem dva kusy :) a připadá mi to jak od ježka, který se občas také objeví, ale těžko říct najisto, jestli je... celý příspěvek >
Host na zahradě? Potkan?, 10.5.2015
No v okolí žádné stopy nejsou, nic.  Ale jak díru zasypu, je tam do 24h znova. Navíc nevím kam mizí ten materiál, nikde okolo žádné hromady.
Host na zahradě? Potkan?, 8.5.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, v posledních dnech jsem několikrát zahrnul díru, která byla do 24h zpět. Může se jednat o potkana?  Míval jsem na zahradě myšice, ale na ty je to dost velký. Děkuju za případné postřehy. Martin.
Řez révy - teď?, 27.2.2015
Zdravím,   rád bych se zeptal, jestli je vhodná doba na řez révy. Čas už by na to byl, ale v noci je pravidelně -3 až -4 a zřejmě to tak ještě pár dní bude.  Je lepší ještě počkat nebo řezat už ted? Martin.
Špatný rok pro Topaz, 11.10.2014
Zdravím, jak kde :)   U mne (Kladno, 410m) jsou letos Topazy výstavní, zdrobnění plodů pozoruju pouze u Spartanu, ale to je z důvodu velké nadúrody (neprotrhával jsem dost). Martin.
Co mi v půdě chybí, že mi toho tolik hnije?, 24.9.2014
Mne několik let po sobě hnědla a hnila rajčata a vyřešila to hořká sůl. Neřikám, že je to ten samý případ, ale kromě ostatních vlivů i toto může hrát roli.
Spartan, bohemia, 20.9.2014
Spartana jsme na zahradě vždycky měli a mám ho i já. Má svoje nedostatky, už zmiňované, ale pro mne má jednu zásadní výhodu. Má totiž svoji chuť, která je velmi zajímavá a odlišuje od nových odrůd, které mi chutnají plus-minus všechny... celý příspěvek >
Odrůdy Pinkcot®, 10.7.2014 Obsahuje fotku
Pinkcot akorát dozrává. Chuťově se mi zdá, že nepatrně ztrácí na nejlepší meruňky, ale pořád je dost dobrá a hlavně velmi úrodná a odolná. Letos kvetla stejně jak Karola a ta kompletně zmrzla zatímco Pinkcot má úrodu velmi slušnou. Uvidím, ale... celý příspěvek >
Jaké odrůdy malin a ostružin?, 27.6.2014
Za mne můžu doporučit křížence Glen Coe. Mám ho teprve druhý rok, ale chuť je velmi dobrá a úrodnost extrémní. Uvidím, jestli vydrží. Klasické maliny mi plodily méně, beztrnné ostružiníky po několika dobrých sezónách začaly nedozrávat, kříženci... celý příspěvek >
Najrychlejsie plodiace exoticke ovocie?, 27.6.2014
Pokud to považujete za ovoce, tak minimeloun Pepino. Na jaře člověk zasadí/pořídí a na podzim sklízí... Jinak za mne fíkovník (max 3 roky a plodí) anebo citrusy pokud koupíte roubované.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika