Příspěvky uživatele - 101.87

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba viniča - pomoc, 6.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, rád bych se poptal zkušených, také se mi zdá že má desetiletá réva je něčim napadená, bohužel odrůdu neznám...
Škudce - okousané listy - píďalka, 26.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat. Nyní mám okousané listy na třešní předpokládám že je to píďalka podzimní. Existuje něco čím bych letošní úrodu ještě zachránil? Nějaký postřik? Našel jsem na stromě totiž tyto housenky. Je to stará velká košatá... celý příspěvek >
Strom - určení, 13.4.2014
Moc děkuji, mám zahradu deprve druhým rokem a tak stále objevuji co tam mám či nemám.
Strom - určení, 13.4.2014
Ještě doplním - loni z pupenů vyrašili takové ostré větvičky.
Strom - určení, 13.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem, mám na zahrádce jeden stromeček, ale nevím co to vůbec je. Loni neměl žádné plody,  vím že janlon, třešeň ani broskvoň to není...
Choroba jabloně - díry v listech, 9.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrýden, dnes jsem byl zkotrolovat zahradu - jsem štastným majitelem druhým rokem, při prohlídce jabloňí jsem zpozoroval že celkem dost listů je osázeno malými dírkami. Poradíte mi co jsem kde zanedbal, jak mohu jabloni pomoci. Strom je cca 10-15... celý příspěvek >
Parazit / hmyz v foliovníku, 9.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den,  mám dotaz loni na podzim jsem zaryl do země kde nyní je foliovník koňský hnůj - dnes jsem přišel do foliovníku a je tam plno takových to "líných" much cca 1 - 1,5 cm velkých. Chtěl jsem se zeptat co to je? A jak moc je to... celý příspěvek >
IBC Kontejner - opláštění /bednění, 1.4.2014
Dobrý den,  obracím se na vás s dotazem. Mám na zahrádce nově IBC kontejner 1000L, vodu do něj budu čerpat ze studně a dále používat k zalévání zahrady. Chtěl bych jej mít na vyvýšeném místě abych mohl čerpat vodu na zalévání samospádem.... celý příspěvek >
Kdouloň obecná, 30.9.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den,  mám dotaz na zkušenější. Po pár deštivých dnech které nyní byli jsem přišel ke keři a zděsil jsem se. Dvě třetiny plodů jsou prasklé či naprasklé a zařínají zahnívat (viz přiložené foto) Mám za to, že čas sklizně ještě není, ale... celý příspěvek >
Pálenka z kdoulí, 30.9.2013 Obsahuje fotku
Díky za tip. Nicméně letos jsem prošvihl asi správnou dobu (anebo rozmary počasí, třetina úrody mi už nyní pohnila a další třetina mi popraskala. Takže až přístí rok...
Pálenka z kdoulí, 24.9.2013
Dobrý den, rád bych se doptal na pár drobností.  Máme nově zahradu kde máme i kdouloň - letos bych chtěl i zkusit kvas a následně pálenku, ale nevím kudy na to výše uvedený postup se zdá být krapánek (na mne) složitý. máte někdo zkušenosti i... celý příspěvek >
Dolmar ES2135, 18.5.2013
Dobrý den pánové, mám dotaz, pořídil jsem si tuto pilu, chtěl bych k ní dokoupit řetěz. Nevím zda-li mohu OREGON 51zubů, 3/8 1,3 mm. Respektive jen řetěz OREGON, nebo musím mít i novou lištu. Jde mi o to, že bych měl raději dva řetězy a ty pak... celý příspěvek >
Stiga Combi 53 SQ BW nebo Turbo 50 S, 5.5.2013
Takže zakoupeno. Malé změna oproti produktovému letáku motor jest řady 675EX - což beru jako pozitivum (psán byl motor 625) Vyžínat taky už zastal svou práci - jen mu chybí alespoň nějaký základní popruh. Celkově jsem spokojen. Díky za rady.
Rajčata do skleníku, 5.5.2013
Omlouvám se za trapný dotaz, ale je reálné (dřív to prostě fakt nešlo) když dnes zasadím semínka do substrátu doma za okno, že bych mohl cca za 14 -21 dnů přesadit do foliovníku a měl bych letos z toho nějakou úrodu...  nějak jsem nestíhal a... celý příspěvek >
Vsakovací jímka - pro sichr, 23.4.2013
Dobrý den, mám dotaz, vlastním zahradní chatu  (cca 23m2) se sedlovou střechou u které máme napsáno, že svod ze střechy z okapů bude využit pro zalévání atd. Nyní jsem z jedné strany udělal posezení kde je položena i zámková dlažba  - takže... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika