Příspěvky uživatele - 126.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zpřírodnit břeh foliovaného jezírka, 11.9.2014
Přitom je ale nutné dát pozor na to, aby geotextílie nezasahovala zároveň k okolní zemině, protože vzlínáním se vám bude ztrácet voda. Ideální je vytvořit po obvodu mělčinu a tu zakrýt kameny s kačírkem. Na fólii nesmí svitit slunce neboť časem... celý příspěvek >
Čo to je za červy?, 30.8.2014
Mohly by to být pakomáří larvy - výborné krmivo pro ryby - i akvarijní. george
Tipy na plastová síta, 4.8.2014
Tazatel má asi na mysli spíše rošty - pevné, aby unesly tíhu a neprohýbaly se. Taky něco hledám. Zajímavé jsou rošty do králíkáren. Plastová lišta do králíkárny - 24,-/1m pro plastový rošt
Založení jezírka pro rybičky, 25.7.2014
Přesně tak. Všechny vaše otázky jsou v tomto fóru detailně rozpitvané. Jen hledat. Já jsem strávil celou zimu pročítáním zainteresovaných fór a našel odpovědi na všechno...
Jak vyčistit jezírko od řasy, 7.6.2014
Ano, jód bude rybám vadit. Jinak sůl podporuje u ryb tvorbu slizu a tím jsou odolnější proti vnějším vlivům a poškození kůže. george
Přemnožení žab v jezírku, 7.6.2014
oprava:...na pulce... :-)
Přemnožení žab v jezírku, 7.6.2014
Zkuste pár okounů na půlce a prý žáby vychytají také želvy nádherné. Na léto bych si jich pár půjčil od někoho známého... george
O jakou rostlinu se jedná?, 23.5.2014
Že by šáchor? george
Jak se jmenuje tato ryba?, 13.4.2014
Ano je to závojnatka Carasius auratus auratus (asi), akvarijní ryba, přes léto může být venku... ale velké ryby jim okusují ploutve, bo jsou pomalé. Jsou běžné v různých varietách. george
Malé zahradní jezírko 2 x 1,5 m, 6.4.2014
Josefe, máš samozřejmě pravdu - nějak mě to v hlavě přeskočilo - tenura -datura. Ale Sanseviera opravdu může růst i pod vodou. Mám to vyzkoušené na "vlastní kůži". george
Malé zahradní jezírko 2 x 1,5 m, 5.4.2014
Ta hosta tak může klidně "fungovat". například datura - tchynin jazyk, jak vypadá sukulentně tak je schopná růst pod vodou jako akvarijní rostlina. Takže proč ne? george
Filtrace Tripond x Tripond eco, 14.2.2014
V tom Hodoníně to je v areálu bývalé tabačárny (Philip Morris)...
Filtrace Tripond x Tripond eco, 11.2.2014
Pokud jste z j. Moravy tak v Hodoníně dělají z plastu co chcete. Malá rodinná firma Plasty Hodonín s.r.o.. Jinak by to měli udělat všude kde dělají bazény a jímky.
Filtrace Tripond x Tripond eco, 10.2.2014
Á, už je to jasné... V mém případě tedy budu muset zůstat u vortexu, neboť si nemůžu dovolit výškové rozdíly u filtru a komor. Nebo najdu jiné řešení. Díky. george
Filtrace Tripond x Tripond eco, 10.2.2014
Je jisté, že probublávání vody a médií s bakteriemi je jen ku prospěchu veškerému životu v jezírku... a tím i čistotě vody. Čím víc, hlavně v létě, tím líp.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika