Příspěvky uživatele - 4.156

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lis na ovoce, 4.5.2014
Ahoj!  Jaký lis na ovoce používáte? Já teďka chci pořídit na chalupu, ale vůbec nevím, jak na to. Na co se při výběru dívat a jestli se vyplatí šetřit. Potřebuju, aby mi dlouho vydržel a nemusí to být nic extra profesionálního. Zatím to... celý příspěvek >
Jakou benzínovou sekačku s pojezdem, 20.4.2014
Ahoj lidi, nemáte prosím někdo zkušenost se sekačkou Gude? Konkrétně se zajímám o tento model: benzínová sekačka Gude Big Wheeler 508. Zaujala mě a zrovna je na ní sleva. Nebo jako jinou byste doporučili? Díky
Benzínová sekačka na trávu Gude, 10.4.2014
Zdravím, máte někdo zkušennost s benzínovou sekačkou Gude? Konkrétně se zajímám o tento levnější model - Gude GR 3750 B. Je levnější a ještě ja na ní sleva :)  Nebo si myslíte, že na sekačce se nevyplatí šetřit? Jde mi o to, jak dlouho... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika