Příspěvky uživatele - 92.217

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní nábytek z umělého ratanu, 27.3.2014
měl by být eučně pletený, nejlépe kulatý, nesmí to být jeden kus z linky, nesmí smrtět levnou umělou hmotou, líbí se mi třeba když je z polyethylenu
Zahradní nábytek z umělého ratanu, 22.3.2014
Já mám zahradní nábytek z umělýho ratanu. Musím říct že na udržbu je skvělý. Mně se treba i víc líbí než dřevěný. Ale je třeba si to ošahat. Já j sem docela vybíral, prootže není každý umělý ratan kvalitní
Technika pro komunalni sluzby, 10.5.2013
děkuji za rady. Ještě jsme nerozebírali ten traktůrek. Já si tedy nejsem ještě jistý, jestli ho budeme vůbec pořizovat a jestli ano, tak asi až příští rok. Když tak se zase zeptám.
Technika pro komunalni sluzby, 10.5.2013
Na jaký typ sekačky Honda se mám tedy zaměřit? Co mi teda doporučíte?
Technika pro komunalni sluzby, 10.5.2013
To by bylo dobrý, kdyby si to s tím takto poradilo.
Technika pro komunalni sluzby, 10.5.2013
teď si nedokážu moc představit, co tím myslíte.
Technika pro komunalni sluzby, 10.5.2013
díky za objasnění. Ještě se zeptám k sekačkám Honda, když mi je doporučujete. Sbárat trávu nebudeme, ale zase nechceme, aby na zemi ležela velká posekaná tráva. Nevypadá to hezky. Umí si s tím sekačky Honda poradit?
Technika pro komunalni sluzby, 10.5.2013
a jak to májí vyřešené se sekacím lankem, nebo používají nějaký sekací kotouč?
Technika pro komunalni sluzby, 10.5.2013
A to ostatní?
Technika pro komunalni sluzby, 10.5.2013
to právě dělám. Co je od koho lepší?
Technika pro komunalni sluzby, 10.5.2013
a co kdo nenabízí?
Technika pro komunalni sluzby, 10.5.2013
Budeme potřebovat 2 křovinořezy, dvě sekačky, jednu mototovku a možná traktůrek. Je možné toto vše zakoupit od jednoho?
Technika pro komunalni sluzby, 10.5.2013
Zdravím, zřizujeme v obci nově technikcé služby. Dříve jsem využívali externí firmy, ale teď n a to budeme mít vlastní lidi. Mám se nějakým způsobem postarat o vybavení pro údržbu komunálu. Několik kolegů, se kterými jsem svůj úkol konzultoval mi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika