Příspěvky uživatele - 87.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelená renkloda, 3.11.2018
Dobrý večer, máme na zahradě asi 80 let starou a cca 7 m vysokou renklodu. V posledních letech hodně prosychá a nejvyšší větve se odlamují. Je prý cizosprašná a přesto, že máme jinak na zhradě jen jablka a blumy, stále dobře plodí. Nevím, že by u... celý příspěvek >
Nesamosprašnost, 26.7.2018
Mně jde nyní spíše o to, co na podzim vysadit nového, místo té staré odcházející. Buď Zelenou renklodu či Oulinskou renklodu, kterou vychvaluje Lída.
Nesamosprašnost, 26.7.2018 Obsahuje fotku
4.fotka
Nesamosprašnost, 26.7.2018 Obsahuje fotku
3.foto
Nesamosprašnost, 26.7.2018 Obsahuje fotku
ještě foto
Nesamosprašnost, 26.7.2018 Obsahuje fotku
Bohužel nevím, manželka se domnívá, že se tomu stromu říká renkloda. Připojuji pár fotek, je to asi poslední sklizeň. Strom je velmi křehký a při každém větším větru se něco ulomí.
Nesamosprašnost, 24.7.2018
Mám v botanice velké neznalosti. Domníval jsem se, že cizosprašnost znamená, že někde v blízkosti opylovaného stromu musí být další strom stejného druhu, který ten první opylí pomocí opylovačů - včel. Že se tedy dva stromy vzájemně opylí.
Nesamosprašnost, 24.7.2018
Mám v úmyslu zasadit novou zelenou renklodu, jako náhradu za odcházející starou,  zasazenou ještě před válkou. V popisu stromu jsem se dočetl, že není samosprašná. Bude tam nějaký problém s opylováním? Ta původní měla vždy plodů dost. Děkuji... celý příspěvek >
Kvalitní rotační benzínová sekačka s pojezdem, 13.7.2018
Dobrý večer, pomalu mně odchází stará sekačka a uvažuji o kvalitní sekačce na zahradu o ploše 2500 m2. Je plná keřů a stromů a tak chci něco obratného a s velkým košem. Traktor se tam nevejde. Dosud jsem kupoval sekačky u Mountfieldu a nyní chci... celý příspěvek >
Nemoc růže, 18.5.2018 Obsahuje fotku
Objevily se letos na pnoucí růži výrůstky na listech, viz. foto. Nevíte co to může znamenat a co s tím dělat? Děkuji za radu.
Choroba rybízu, 16.5.2018 Obsahuje fotku
Máme na zahradě vedle sebe tři rybízové keře starší 50. let. Jsou obrovské,  vysoké cca 2 m a měly každoročně mnoho plodů. Asi před třemi lety se začaly zhoršovat, usychat a na listech se ukazují výrustky (viz foto). Jeden uschlý keř jsem vloni... celý příspěvek >
Plíseň na dubu, 6.9.2017 Obsahuje fotku
Taky se domnívám. Dá se s tím něco dělat? Pokácet jej mohu kdykoliv. Jak ořech, tak i ten dub nejsou nic moc. 
Plíseň na dubu, 5.9.2017
Dobrý večer, máme na zahradě několik let starý dub vysoký cca 3 m, Je to náletová dřevina, každé jaro se krásně zeleně olistí, ale během léta se listy potáhnou šedavu plísní. To se opakuje již několik let. Co to je, je možné se toho zbavit?Dub je... celý příspěvek >
Změna barvy listů maliníku, 19.7.2016 Obsahuje fotku
Vážení, v posledních dnech se začíná měnit barva listů malimíku a na listech se objevují barevné skvrny. nevíte co s tím, Děkuji za odpověď.
Usychání levandulí, 3.6.2016
Jak malé dítě... já nechci a nechci...  i rostliny mají své nároky na pěstování, a člověk by se jim měl podřídit a né všemožně bojovat...  možná, že by se ve Vašich tvarovkách dobře dařilo některým skalničkám.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika