Příspěvky uživatele - 1.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oleo-Mac 932C - samovolné utahování řetězu, 2.4.2014
Tak jen abych splnil, co jsem slíbil, v prodejně mi řekli, že je to vpohodě a kdyby nebylo, tak ať okamžitě přijedu-takový trošku nic neříkající... no každopádně díky za rady, budu vám tedy věřit, že se to utahovat nebude, známý mi též říkal, že to... celý příspěvek >
Oleo-Mac 932C - samovolné utahování řetězu, 26.3.2014
Jj díky, super odkaz. Pozice 13 vypadá, že by to celé vyřešila, kdyby to byla kovová matka, něco tam sice je, ale pryžového. Nicméně díky, vytiskl jsem si obrázek a v pátek mám cestu kolem prodejny, tak se tam na to zeptám a dám vědět.
Oleo-Mac 932C - samovolné utahování řetězu, 25.3.2014
Díky za ty termíny, tak jak to popisuješ, by se to tedy nemělo stávat, ale stejně mi to nepřijde normální, že jde ten šroub (napínák) vysunout prstem, alespoň nějakou segrovku, nebo závlačku bych tam uvítal, mám jednu starší pilku od oleo-macu, tam... celý příspěvek >
Oleo-Mac 932C - samovolné utahování řetězu, 25.3.2014
Přesně to měl být ten "napínací kolík" jenž zapadá do lišty-nevím jak to nazvat jinak. Až nějak shůdně zpracuji video, zkusím to postnout.Uvolnění řetězu není možné, jelikož hlava šroubu, brání v jeho uvolnění, ale z toho samovolného utahování mám... celý příspěvek >
Husqvarna 359 a vytékání oleje, 25.3.2014
To není žádný problém, z každé pily vytéká olej- ba naopak to svědčí o správné průchodnosti mazání, buď ji stavte úplně nasucho, když ji chcete uložit, nebo na nějaký hadr, či sorbent
Oleo-Mac 932C - samovolné utahování řetězu, 25.3.2014
Nikdo z Vás tu neřeší původní dotaz!! Je jasné, že se nový řetěz zezačátku povoluje, on ale řeší že se mu utahuje. A kdyby málo mazal, tak se mu zahřeje a opět bude mít tendenci se povolit, než utáhnout. Mám novou pilu tu nejsilnější z "profi" řady... celý příspěvek >
Problémy s plodností morušovníku, 13.6.2007
U nás v Byškovicích je kolem plotu jedné firmy moruší tmavých hodně, jsou to už velké stromy a plodí. Chtěla bych z nich vzít rouby a naroubovat si je, ale nevím na jakou podnož a kdy je na to nejlepší doba, případně způsob roubování. Díky za radu... celý příspěvek >
Jak na Bršlici - "Kozí nohu"?, 11.8.2006
Od sousedky se mi do zahrady rozlezl plevel Bršlice - Kozí noha. Protože má oddénky pod zemí je téměř nezničitelná. Hodně se mi rozrostla mezi malinami, kde se i těžko dá vytrhat. Dá se zničit nějakým postřikem ale abych přitom nezničila i... celý příspěvek >
Okrasné dýničky - jak je správně usušit?, 10.8.2006
Již několik let pěstuji okrasbé dýničky. Daří se mi to dobřej. Jsou moc krásné, jen se mi nedaří je asi dobře usušit, protože většina z nich jich po nějakém čase zplesniví. Poraďte, jak je sušit aby zůstaly stejně krásné déle než jednu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika