Příspěvky uživatele - 78.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sušení rajčat, 1.9.2014
Každý doporučuje na sušeni rajčata San Marzano, mně se ale nejvíc osvědčila masitá Beefmaster. Mají k tomu všechny předpoklady - jsou sladká, mají málo šťávy, tenoučkou slupku - a vzhledem k jejich velikosti velmi optimální poměr slupky k... celý příspěvek >
Rajčata - divné zbarvení listů, 29.5.2014
Nestříkal jste ta rajčata něčím? Přesně takto se mi zbarvily listy rajčat, když jsem je postříkala nějakým prospěšným prostředkem, a měla jsem špatně vypláchnutou láhev od herbicidu, který jsem použila v předchozím týdnu. Nakonec se vzpamatovaly,... celý příspěvek >
Chuť rajčín, 14.4.2014
Ve skleníku nebo foliovníku to pro rajčata není ideální, potřebují proudění vzduchu. Jako ochrana proti plísni se mi osvědčilo foliové zastřešení nad nimi. Rajčata, která byla takto ukryta před deštěm, jsem loni sklízela až do prvních mrazíků,... celý příspěvek >
Chuť rajčín, 21.3.2014
Podle mého názoru je chuť rajčat také docela hodně ovlivněna kvalitou zeminy (více nebo méně výživná atd.) - máte stené zkušenosti?
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 3.3.2014
Musím za všechny na tomto vláknu paní Jiřině poděkovat za podrobný návod na řízkování rajčat, včetně průběžné fotodokomentace. Nikdy mi nebylo jasné, jak se přesně postupuje, jak velké mají být řízky a jak velké musí být mateřské... celý příspěvek >
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 11.2.2014
Dobrý den, zajímalo by mne složení substrátu, který používáte - jednak pro výsev semínek, jednak potom na přepichování sazenic (pokud není stejný).
Škůdce v rajčatech, 31.5.2013
Já používám "Zahradnický substrát B univerzální" ze Soběslavi, kdybych už ani tomuto neměla věřit, tak asi ničemu.
Škůdce v rajčatech, 31.5.2013
Ještě na doplnění mé předešlé informace o přemokřené půdě - u některých rajčat se mi takto začaly kroutit listy ještě před tím, než jsem je vysadila do záhonu. Byly to ty, které jsem dávala již začátkem dubna za okno ven otužovat, byly ve vysokých... celý příspěvek >
Škůdce v rajčatech, 31.5.2013
Podle mé vlastní zkušenosti by to mohla být přemokřená půda ve spojení s přílišnou zimou a nedostatkem slunce.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika