Příspěvky uživatele - 14.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Specifické umístění hortenzie, 9.3.2014
Dobrý den, potřebuji osadit místo u plotu z opuky, pod jabloní, kam jde slunce jen odpoledne. Je možné na toto místo zasadit hortenzie? Výměna půdy speciálně pro ně bude předcházet. Jen jsme četla, že nesnáší určté sloučeniny v půdě, ta nevím,... celý příspěvek >
Umístění angreštu/josty/černého rybízu vedle jehličnanů, 9.3.2014
Dobrý den, nikde jsme se nedočetla, jak moc by vadilo sousedství angreštu/josty/černého rybízu cca 50 cm od vzrostlých jehličnanů. Půdu kolem jehličnanů bych vyměnila. Předem děkuji za odpovědi
Rozmarýn - moje poznatky, 28.7.2012
Miluji rozmarýnové máslové sušenky. Poměr surovin dávám od oka, musí vzniknout vláčné těsto, které se dá vyválet a vykrájet do požadovaných tvarů (Máslo pokojové teploty, cukr moučka, špetka soli, hladká mouka/špaldová mouka, podle chuti nasekaného... celý příspěvek >
Co pěstovat společně s brusinkami?, 28.7.2012
Chci založit malou rašelinovou skalku pro brusinky, co mohu s nimu společně pěstovat - jde mi o to, aby se to dalo jíst a nebylo to příliš složité na pěstování:) děkuji za nápady
Roubovaná okurka problém, 27.7.2012
Koupila jsem v zahranictví sazenici okurky hadovky, ze začátku plodila normálně, ale před 14dny vysadila šlahoun asi cukety a začínají růst zároveň z jednoho místa, jen plody původní hadovky začínají vadnout. Potřebuji poradit, kterou rostlinu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika