Příspěvky uživatele - 124.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jarní postřik, 8.3.2014
Ano chci použít calypso + smáčedlo. Dnes jsem byl na zahradě odloupl jsem kus kůry na hrušni a byla to hotová zologická. Na jabloni taky (stará odumírajíci větev). Vím že houbové choroby se tím neničí, stříkal jsem už championem, mám problém... celý příspěvek >
Jarní postřik, 8.3.2014
Zdravím vás, chci se zeptat kdy provést jarní postřik proti přezimujícím mškůdcům. V návodu je napsáno že se má stříkat na myší ouško, známí stříkal v tomto týdnu. Mě se taky zdá že už to létá o stošet. Takže mám už stříkat? Nebo počkat na myší... celý příspěvek >
Šedý povlak, 6.3.2014
V podstatě to mohou být dvě věci i více. 1) houba Kožnatec nachový 2) Sviluška Projdi si tohle vlákno  Pavel
Stříhání stromků, 3.3.2014
Děkuji všem za postřehy a odpovědi. Vemu si z toho ponaučení, něco je chyba moje něco prostě neovlivním, jako je málo slunce na stanovišti a podobně. Zkusím postříkat, pohnojit a v létě kdy je málo vody zalít. rány zatřu barvou s kuprikolem. A... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika