Příspěvky uživatele - 217.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co chybí borovicím a tisu?, 10.10.2017
Děkuji za odppovědi. Snad se tis vzpamatuje.
Co chybí borovicím a tisu?, 6.10.2017
Nikdo neporadí?
Jaké nízké trvalky?, 16.5.2017
Děkuji za rychlou reakci.
Jaké nízké trvalky?, 16.5.2017
Dobrý den, můžete mi poradit s výběrem pěkných nízkých trvalek (cca 30 cm) na slunném stanovišti?
Vzduchové filtry 2T motorů Jikov, 7.3.2017
Dobrý den, Měl bych dotaz k čištění vzduchových filtrů u 2T motorů Jikov. Chtěl bych se zeptat, zdali kromě vyčištění olejové jímky filtru a jeho naplnění novým olejem je správné vymýt vložku filtru v petroleji, vyfoukat jí stalčeným vzduchem a... celý příspěvek >
Okrajovač okrajů trávníku okolo dlažby, 27.6.2016
Děkuji všem za odpovědi. Dost mi to pomohlo. Zkusím ostrý nůž.
Okrajovač okrajů trávníku okolo dlažby, 25.6.2016
Dobrý den, potřenuji odřezat drny trávy, která přerůstá nášlapy z vymývané dlažby.Heldal jsem na netu, ptal se v obchodě na "okrajovač trávníku" apod., ale nenašel jsem nic. Můžete mi poradit, kde se dá ruční "okrajovač" sehnat?
Sazenice habru, 24.3.2016
Dobrý den, chci koupit sazenice HABRU vysoké cca 100 cm. Můžeme mi někdo říct, jestli takto vysoká sazenice zhoustne od spoda při jeho zastříhávání? A ještě se chci zeptat, jestli je lepší koupit sazenice prostokořené nebo v obalu se zeminou?... celý příspěvek >
Stále zelená dřevina v květináči, 24.3.2016
Děkuji za odpověď. Jenom chci doplnit, že květináč má průměr 25 cm. Nebudu muset jednou začast rostlinu vyjmout a zakrátit jí kořeny jako se to dělá u bonsají?
Stále zelená dřevina v květináči, 21.3.2016
Dobrý den, chci zasadit do venkovního květináče stále zelenou, ne moc vysokou, rostlinu. Poradíte jakou?
Tinktura z Kotvičníku zemního, 8.3.2014
Dobrý den, děkuji za odpověď. Chci ho používat vnitřně.
Tinktura z Kotvičníku zemního, 1.3.2014
Dobrý den, ví někdo jak se dělá tinktura z Kotvičníku zemního? Děkuji za reakce.
Udržení výšky smrku střihem, 13.1.2014
Děkuji ¨za informace.
Udržení výšky smrku střihem, 10.1.2014
Dobrý den, koupil jsem smrk vysoký 80 cm. Dá se střihem udržet na výšce 2 m? Děkuji za odpovědi.
Druh thuje, 31.8.2012
Dobrý den. Existuje druh thuje ROSENTAL? Nevím, jestli je to dobře napsaný název, ale známý mi tvrdil, že existuje. Já ho na internetu nemohu najít. Děkuji za odpověď.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika