Příspěvky uživatele - 173.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vadné plody - hnijí zevnitř?, 12.8.2015
Dobrý den,  mám na přezrálých meruňkách to podobné, ani ne úplně hnědé, ale nahnědlé a hodně měkké a mazlavé, nezdá se mi to jako choroba, spíš jako otlak přezrálého plodu u té pecky. Na chuť jsou výborné a jinak jsou bez vad. Může se,... celý příspěvek >
Řez zlatého jilmu a ginka, 24.11.2014
Dobrý den,  přesadili jsme gingko, velikostně i obrostem podobné tomu, co je na fotce od předchozího přispěvatele. Zajímalo by mě, zda je nutné nyní po přesazení nějaký řez, který by zvýšil šanci na ujmutí. Nějak zredukovat korunu úměrně... celý příspěvek >
Měsíční jahody nekvetou, 23.9.2014
Děkuji za příspěvky, pokud by někoho zajímalo jak to dopadlo, tak jsem je postupně zbavila listi, to narostlo samozřejmě nové a pak už kvetly a plodily celé léto. Nevím jestli to pomohlo nebo jen byly zabržděné, ale stříhala jsem je postupně a... celý příspěvek >
Nesytka rybízová, 17.9.2014
Děkuji moc za reakci. Ty dva stromecky, co jsem odepsala jsou prožrané az k roubu :-(, takze ty pujdou pryc. Ted mam rozsetrihany dalsi a bojim se pokracovat, ze z nej nic nezbyde, tak prave premyslim, jestli ho radeji nenechat byt, aby pristi... celý příspěvek >
Nesytka rybízová, 17.9.2014
Tak jsem se rozhodla, že stromek půjde pryč celý, tedy bohužel ne jeden, objevila jsem to i na jednom angreštu, ten už je taky na odpis a teď jsem to objevila na dalším, ještě jsem ho neostříhala, ale zřejmě bude taky napadený, protože letos měl také... celý příspěvek >
Nesytka rybízová, 4.8.2014
Dobrý den,  mám mladý stromek černého rybízu (dvouletý), zjistila jsem, že jsou černé středy větviček. V knize jsem vyhledala, že je nejspíš vyžrala Nesytka rybízová, tak jsem podle rady šla napadené větvičky ustřihnout, ale přiblížila jsem... celý příspěvek >
Muchovník Lamarckův, 3.5.2014
Ekofarma pestujici muchovniky - Marek Linhart a Antonín Šlechta Posilaji sazenice postou, prodavaji 4 odrudy muchovniku olsolisteho, ten vas nemaji. Mam od nich letos take sazenicky, bohuzel zrovna ted nemaji odrudu Martin, ale ty ostatni jo :-).... celý příspěvek >
Měsíční jahody nekvetou, 2.5.2014
Nikdo neví co s tím? Ani paní Lída?  Jediné co mě napadá je přesadit je jinam, ale pokud by se to dal vyřešit jinak, tak bych byla radši, jsou tam prvním rokem.
Maliník - nedaří se pěstování, 2.5.2014
Děkuji všem za reakce, koncem března jsme byli na dovolené a byli jsme ubytováni u pána, který měl spoustu různých malin, malinoostružin a podaroval nás odkopky. Některé jsem dala do toho svého rygolu u drátěnky, chytly se, ale zatím raší jen z toho... celý příspěvek >
Květy jahod - černé středy, 28.4.2014
Děkuji, zmrzlá poupata zní jako dobré vysvětlení, to přikrývání jsem podcenila, protože ještě nekvetly, nedošlo mi, že může dojít k poškození poupat ještě před rozvinutím květů. Středy jsem pozorně zkoumala (po čtení této diskuze již včera) a... celý příspěvek >
Měsíční jahody nekvetou, 28.4.2014
Dobrý den, mám měsíční jahody Rujana, loni jsem je od jara pěstovala ze semínek, sazeničky, které pěkně rostly jsem na podzim zasadila některé do nově vzniklého bylinkového kopečku (do směsi zeminy a kompostu) a některé zůstaly v truhlíku, ten jsem... celý příspěvek >
Květy jahod - černé středy, 28.4.2014
Dobrý den, černají mi středy jahod, také jsem si myslela, že to je mrazem, protože mám takovou zkušenost z minula, jenže každý den zčernalé květy otrhám a další den tam jsou nové i když vůbec nemrzne... I noční teploty jsou u nás nad 10st.C.... celý příspěvek >
Přesazení kanadské borůvky, 22.2.2014
Moc děkuji za reakci, doufala jsem, že to tak bude. Ještě jsem si všimla, že stromkové rybízy a angrešty jsou na tom podobně, tam by to také nemělo vadit, že? Roub je až pod korunkou.
Přesazení kanadské borůvky, 22.2.2014
Dobrý den,  mám zasazenou kanadskou borůvku, dobře roste, udělali jsme jámu 1x1m a půl na hloubku, vysypali rašelinou s hrabankou a něco původní zeminy, akorát se mi to za 3 roky pěkně sesedlo a i když jsme přisypávali kůru, tak stejně jsou... celý příspěvek >
Jak ostříhat meruňku a broskvoň?, 18.4.2013 Obsahuje fotku
Děkuji Ronymu za SZ a připojuji dnešní fotky broskvoně a meruňky. Zkoušeli jsme to vyfotit s prostěradlem v pozadí, ale jednak bylo malé prostěradlo a druhak malé rozpětí paží, takže opět nepříliš přehledné fotky... Snažím se o kotlovitou korunu.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika