Příspěvky uživatele - 150.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka se startérem Hecht se 3 koly - zkušenosti, 10.5.2016
Těmi kvalitnějšími výrobky myslíte které?  Poraďte.
Sekačka se startérem Hecht se 3 koly - zkušenosti, 8.5.2016
Díky za vše reakce, je asi rozhodnuto, škoda jen, že nejsou s motorem B-S.
Sekačka se startérem Hecht se 3 koly - zkušenosti, 8.5.2016
Až tak zle? Škoda, líbí se mi. Dobrý motor.
Strunová sekačka - kterou doporučíte?, 6.5.2016
Jen chci dodat, že toho sekání není mnoho - cca 80 m kolem zděného plotu.
Strunová sekačka - kterou doporučíte?, 6.5.2016
Zdravím všechny! Jelikož mi odešla strunová sekačka, hodlám koupit novou a proto chci znát Vaše dobrozdání. Chci ale bateriovou, opravdu kvalitní. Díky za rady.
Benz. sekačka motor Honda či Briggs & Stratton?, 2.5.2016
Ano, protože sekání je doménou manželky, tak jedině se startérem.
Benz. sekačka motor Honda či Briggs & Stratton?, 1.5.2016
Zdravím všechny a prosím o radu při koupi mot. sekačky a jejího motoru. Je lepší Honda či B§S? Je Stiga dobrá volba? Děkuji.
Sekačka se startérem Hecht se 3 koly - zkušenosti, 28.4.2016
Dobrý den. Chci si koupit benz. sekačku HECHT, která má 3 kola. Jaké s ní máte zkušenosti?
Sekačka se startérem, 20.4.2016
Hecht 548 patří mezi favority, prosím o další zkušenosti. Děkuji.
Sekačka se startérem, 19.4.2016
Zdravím všechny, chci si koupit benz. sekačku se startérem. Sdělte mi prosím Vaše zkušenosti, je-li to vhodná koupě, zda baterie vydrží alespoň sezonu - sekám cca 400 m2 a pokud ano, jakou doporučíte. Díky.
Je tohle nějaká nemoc?, 23.7.2014
Tak jsem to očesal, letos nebude nic, příští rok si dám pozor, snad se nevyvrbí nějaký jiný problém. Díky za rady.
Je tohle nějaká nemoc?, 22.7.2014
Takže, nyní již je asi pozdě na jakýkoliv postřik, mám plody otrhat, nebo odstranit cerlé střapce?
Je tohle nějaká nemoc?, 21.7.2014 Obsahuje fotku
Zdravím vespolek, Na hroznech se mi objevily tyto problémy, plody jsou zakrnělé a začínají tmavnout. Někde je to více, někde méně. Co toje?
Jak napravit řezem tuto révu, 16.6.2014
Takže toto nemám provést? Co tradil Georg? - Vidím tam dost výhonů ze starého dřeva. Pokud nenesou květy a jako, že asi ne, tak pokud je nebudete chít k něčemu využít v příštím roce, tak bych jich 90% vymlátil. Nechat jen ty co kvetou popř. si... celý příspěvek >
Jak napravit řezem tuto révu, 16.6.2014
Rozkaz šéfe a díky za rady.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika