Příspěvky uživatele - 248.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čistecké lahůdkové, 31.10.2021
Pro p.Petra z P. - je otázka, jestli to je přímo Princezna Luisa nebo její semenáč z volného opylení - přečtěte si v tomhle vlákně na str.4 příspěvek p.Jerome z 8.12.2007 v 19,30 ...           Lída
Matčino, 30.10.2021
Náááhodou... Matčino jsme na zahrádce vždycky měli, když dožil starý strom, pořídila jsem nový. Mám jeho specifickou a nezaměnitelnou chuť ráda .          Lída
Rozlišení Rubinoly a Šampiona, 29.10.2021
Nejsem odborník, ale podle mne je Šampion č.1, má drsnější slupku, sem tam rzivost. Rubinola by měla být č.2, mívá slupku hladkou, lesklou. Uvidíte ještě, co napíší jiní.           Lída
Určení odrůdy, 29.10.2021
U Čisteckého udávají téměř nehnědnoucí dužinu (to už si tedy nepamatuji) a velmi jemnou slupku, proto je i náchylné k otlačení. Ale bylo to dobré jablíčko, než mi kořeny ožral hryzec .     Lída
Ficus, 27.10.2021
Tak na dotaz jinde bylo doporučeno více světla a méně teploty a zálivky, případně použít přípravky proti savým/žravým škůdcům. Ještě bych doplnila, že bych zkusila listy zhora i zespodu v místech napadení otřít vatovou tyčinkou namočenou v... celý příspěvek >
Podnože pro vysokokmeny + prodejce vysokokmenů, 25.10.2021
Zkuste se podívat na "prodej stromků", mají tam v "poradně" přehled podnoží i nějaké polo/vysokokmeny.           Lída
Určení odrůdy, 25.10.2021
Z těch běžných, co znám, mi to na pohled přišlo jako Čistecké, ale to nemoučnatí ...           Lída
Ficus, 23.10.2021
Žloutnutím a opadem listů většinou fikus reaguje na průvan nebo přelití + chlad. Na těch fotkách to vypadá jako rosol, vůbec si nedovedu představit, kde takové místo na fíkusu najít. Píšete "na vrchu" - čeho? Rostliny?... celý příspěvek >
Výměna půdy u jahodníku, 23.10.2021
Skvrnitost listů nevadí (a stačí po sklizni sežnout + Kuprikol), na roztočíka stříknout brzy zjara před květem do srdíčka rostlin Vertimec. Na třásněnku je postřik určitě také, ale u nás letos spíš zlobil květopas.  Ale spíš to chtělo již... celý příspěvek >
Pěstování malin, 22.10.2021
Také používám způsob č.2, mlsám dvakrát ročně .           Lída
Výměna půdy u jahodníku, 22.10.2021
A co jste tam měl za choroby? Jinak jahodník koření min.do hl.40cm. Lída
Které je lahodnější? Antej, Auksis, Empire, Amirál, Lucy, Andera, Kreja, Alwa, Primadela a Ligol, 17.10.2021
Z uvedených jsem ochutnala jen Ligol z obchodu a protože mi chutnal a neměl by být náročný na pěstování, už ho mám na zahrádce.           Lída
Voda z bazénu do jezírka, 14.10.2021
Kdyby se to stalo mně, tak tu bazénovou vodu co nejdříve vyčerpám a nahradím normální. Za tři týdny by už dávno chlór musel být vyprchaný a třeba do čerstvě napuštěné vodovodní vody v akváriu s rostlinami (bez úprav jinou chemií) můžete dát ryby... celý příspěvek >
Černé fleky na plodu ořešáku, 12.10.2021
U nás zatím vrtule neřádí, ale antraknóza a bakterióza ano...          Jinak na postřik bych asi musela mít dron ...           Lída
Jabloň Jonathan, 10.10.2021
Ze zvědavosti jsem šla na net, co to je za jabloň... Na "starých odrůdách" na mne vykoukla "Kmínová reneta" ("Kanadská reneta"), zimní jablko... Jestli to je ono, netuším .           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika