Příspěvky uživatele - 128.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Leze česnek, 13.1.2014
Oslabujúcim faktorom pre cesnak, ako sme sa presvedčili pred 2 rokmi, je dlhodobé sucho. Vo vlhkej pôde vlani dobre zakorenil a teraz mu neuškodí ani mráz, ani slnko, ani vietor... Netreba panikáriť. Ja by som ničím cesnak neprikrýval, ale kto sa... celý příspěvek >
Odrůda jabloně do vyšších poloh, 13.1.2014
Namiesto Rosany odporúčam chutnejšiu Rozelu či Rajku. V prípade uprednostnenia navinulej chuti dobre porastie aj Melodie. Výhoda- bezpostrekové pestovanie. V prípade chutnej a úrodnej Rozely nezabúdať na kvalitné hnojenie.
Co vaše réva? (2014), 13.1.2014
Minulý týždeň som odoberal daaké rezky pre záujemcov v ČR a SR, ale očka sa mi nezdáli narašené. Na reze bolo drevo suché. Ale, ako píše Mirek, pôda je mokrá. Čakám, kedy trochu primrzne, aby som ťažkú hlinitú ornicu zbytočne neušliapával, aj keď... celý příspěvek >
Kdy stříkat proti kadeřavosti v roce 2014, 13.1.2014
Termín prvého zásahu proti kučeravosti je u každého individuálny, podľa toho, v akej lokalite broskyne pestuje. Na Záhorí je už aj marcový zásah neskoro. Ak by som mal sledovať liesky či rašenie egreša, dopadlo by to fiaskom. V posledných 2 rokoch... celý příspěvek >
Šarka švestek, 13.1.2014
Poznáte slivku slovenského pôvodu s pracovným názvom Jajo (Jano Jožo)? Nie je to pokus o vtip. Tento kríženec Bystrickej slivky a duranzie sa momentálne testuje v SRN. Nemci vraj vypozorovali, že odolnosť k nákaze PPV výrazne zvyšuje vydatné... celý příspěvek >
Zimní postřik jádrovin Nitrosanem 25, 13.1.2014
Ďakujem pánom Standovi a J.R. za snahu poradiť. Máme v našom meste pomerne veľkú firmu, ktorá sa už dlhé roky zaoberá predajom a aplikáciou agrochémie. Pozisťujem u nich niečo o prípravkoch Ortus, Magus, Masai, Kiron, ale najprv v predjarí odskúšam... celý příspěvek >
HL 1834, 13.1.2014
Ospravedlňujem sa za nepresnosti v názvoch odrôd spôsobené neostrou kópiou výsledkov hořickej degustácie v prílohe e-mailu. Bolo by možno prospešné, prezradiť tiež rodičov krížencov HL617-11 a HL2234, ktoré sa umiestnili na predných miestach. O... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika