Příspěvky uživatele - 174.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Wiking 465, 23.4.2014
Ahoj všichni, rád bych věděl jaký máte názor na motorovou sekačku wiking?Jaké máte zkušenosti s tímto strojem?Koupil jsem wiking 465 a chtěl bych vědět jestli jsem neprohloupil.Předem díky za Vaše zkušenosti
Rajčata, 22.4.2014
Ahoj všichni zajimalo by mě jestli někdo pěstuje rajčata obraceně.Myslím tím kořeny nahoru jako zavěšené.Máte s tím někdo zkušenosti?
Elektrické rotavátory, 28.2.2014
Díky, a jaký mate typ, značku a kolik Vás stál?
Elektrické rotavátory, 28.2.2014
Dobrý den, zajímalo by mě jestli někdo používá tzv.elektrické motyčky (rotavátory) a jaké máte zkušenosti.Mám menši zahradu a tenhle stroječek za málo peněz se mi líbí, ale chtěl bych vědět o něm více.Děkuji za reakce
Rašelinové květináče, 28.2.2014
Dobrý den, používám rašelinové jiffy velikost 44 hlavně na rajčata a papriky a nikdy jsem neměl problém.Nechám je nabobtnat a dam je do plastových kelimků.Mám je ve středně teplém pokoji s dostatkem světla.Jiffy obsahují všechno co rostlinka... celý příspěvek >
Pnoucí jahody, 5.1.2014
Dobrý den, muj kamarád si udélal ze starého stojanu na pneumatiky takovou pyramidu a ve vrchnim patře nasadil dvé klasické jahody.Jak jahody vyhazovali šlahouny tak je daval vždy o patro níž.Ted ma husté zarostlou a hodné rodící jahodovou pyramidu... celý příspěvek >
Česnek v ''zimě'' vyklíčil, 4.1.2014
Mám ho venku asi 2-3 cm a chtel jsem se zeptat jestli ho mužu zahrnout třeba 5cm zeminou jestli to trošku spomalí jeho rúst.Jsem z Přerovska a zima tu neni a ani nemrzne.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika