Příspěvky uživatele - 25.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vaše zkušenosti - Pražákovi Droždín u Olomouce?, 18.9.2018
Tento rok starý příspěvěk o ořechu Pilnický je dosti smutný. Všechny ořechy když poprvé zarodí jsou menší, zvláště když zarodí již první rok po zakoupení - což svědčí o tom, že jde o roubovanou rostlinu. Odr. Pilnický roubuje jen pan Vaněk a je... celý příspěvek >
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 1.9.2018
Nikoliv, Calvados je přepálené jablečné víno. P
Záhoračka, 31.1.2015
Domnívám se, že nejde o Záhoračku ze Záhorí, ale o Zahoračku z Jogoslávie, se Slovenským Záhorím nic nemá společného.
Snášenlivost kachen, krůt a křepelek, 17.8.2014
Dobrý den, chci se zeptat chystáme se pořídit si k slepicím(slepice mají zvlášt výběh) kachny, pár krůt a křepelky. Tak bychom se chtěli zeptat jaká by byla snášenlivost mezi kachnami, krůtami a křepelkami s tím, že výbeh by byl i z horní části... celý příspěvek >
Vaše zkušenosti - Pražákovi Droždín u Olomouce?, 6.1.2014
Po nějaké době se znovu ozývám ze zahradnictví v Droždíně. Upřímně děkuji za upřímná slova chvály, zvláště když se autor podepíše vlastním jménem. Ke kritice překupnictví. Pěstujeme méně známé ovoce, tropické ovoce a okrasné dřeviny a... celý příspěvek >
Papírák, 19.12.2013
Velmi často lidé požadují papíráky v domnění, že jsou lepší než polopapíráky. Papíráky mají tenkou slupku, polopapíráky ale také lze snadno luštit. Papíráci jsou často děraví a vyklovávají je ptáci, jádro má větší podíl vody a hodně při... celý příspěvek >
Vaše zkušenosti - Pražákovi Droždín u Olomouce?, 4.9.2011
Hezký den jako pracovník v zahradnictví v Droždíně prohlašuji, že mne uvedená nespokojenost mrzí, obsluhujeme ročně asi deset tisíc zákazníků někdy spokojenost není. stran neoprávněné kritiky: 1) paragon vydáváme na požádání, nikdy jsme neodmítli... celý příspěvek >
Asi pomrzlý Javor a Magnolie nebo nějaká choroba, 8.5.2011
nn žádné chemické postřiky jsem nepoužíval. Jsem docela odpůrce chemie. Jedině, že by někdo závistlivý. Je to hned za plotem. Chtěl bych vás požádat o radu, čím javory hnojíte. Že bych je pohnojil, aby se lépe zpamatovávaly. Děkuji
Asi pomrzlý Javor a Magnolie nebo nějaká choroba, 7.5.2011
Děkuji všem za informace.Jen mne překvapilo, že ty hnědé skvrny jsou spíše ve středech listů. Když mi kdysi pomrzly jabloně, tak byli listy hnědé spíše po okrajích.Nechám to tak, snad se to vzpamatuje.
Asi pomrzlý Javor a Magnolie nebo nějaká choroba, 7.5.2011 Obsahuje fotku
Magnolie
Asi pomrzlý Javor a Magnolie nebo nějaká choroba, 7.5.2011 Obsahuje fotku
2 Javor
Asi pomrzlý Javor a Magnolie nebo nějaká choroba, 7.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den Ve středu jsem zjistil, že se na jedné z magnolií objevili na listech hnědé skvrny a všechny lístky jsou svěšené a na 1 javoru-takovém tom červeném zhnědly listy.Dnes už ty hnědé listy na Javoru usychají.Na 2 zelenožlutém Javoru taktéž... celý příspěvek >
Zamiokulkas, 2.5.2011
Dobrý den, mám tuto rostlinu asi třetí rok, vyrazily nějaké nové stonky, ale vyženou nahoru včetně listů a dvě třetiny rostliny jsou bez listů. Nevím čím to je. Poradí mi někdo? Děkuji. Lor.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika