Příspěvky uživatele - 228.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zničený (suchý) trávník, 12.4.2017
Zdravím, přiznám se, že místy (také u obrubníku) mám stejný problém. Radu bych uvítal také, ale vidím to na nutné nové vysetí, což mi pěkně štve... I ta půda je tvrdá jako beton.
Čím natřít lávku?, 30.3.2017
Díky. Já se v tom vůbec nevyznám. Nevím, co by s tím udělal ten hydraul. olej, ale moc se mi to nezdálo. Lávka se bude dělat v červnu. Neměla jsem vůbec tušení, že nějaká vrstva musí několik měsíců pracovat. Tak zkusím dát ten fungicidní přípravek a... celý příspěvek >
Pámelník - starost o něj, 7.5.2015
Děkuji. A o kolik ho mám zkrátit? Zatím vyrostl o 20-25 cm, takže do příštího roku bude nejspíš docela dost vysoký.
Klobásy opět nakyslé, 23.2.2015
Zdravím, předně díky za tip. A jak toto odstranit? Topit stále s pootevřenými dvířky? To by se ale teplota dost těžko hlídala - byla by stále vyšší. Tak nevím jak z toho ven. J.
Klobásy opět nakyslé, 23.2.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, jse už zcela bezradný a proto se obracím s následujícím dotazem. Patřím mezi začínající, zkoušel jsem udit zatím jen 3x, ale pokaždé bez požadvaného úspěchu. Včerejší uzení klobás není opět ok, klobásy jsou takové zvenku nakyslé, ikdyž... celý příspěvek >
Vertikutace již nyní?, 6.3.2014
Stando díky. A s tou samotnou zelenou skalicí nemůžu jinak nic poškodit? Např. spálit trávu, pokud to tedy bude správně naředěné?? Nerad bych něco po... Díky.
Vertikutace již nyní?, 6.3.2014
To s tou zelenou skalicí proti mechu je dobrý nápad. Jenže ta skalice se má údajně míchat ještě se síranem amonným! A ten teda nevím kde bych sehnal. Nebo by stačila pouze samotná skalice?? Nikdy jsem to ještě neaplikoval. Díky.
Vertikutace již nyní?, 6.3.2014
Zdravím, také jste už přemýšleli o vertikutaci při takto teplém počasí? O víkendu má být až 15 stupňů tak mě láká vyrazit frézovat a hnojit. Co na to zkušenější? Nebo raději počkat na duben? Díky. Jirka.
Aplikace zelené skalice na mech ještě nyní?, 22.11.2013
Zdravím, kdybych měl skalku, tak se mi tam mechy budou líbit taky. Ale v trávníku je rozhodně nechci. Neinvestoval jsem do trávníku málo, takže nechci, aby se mi tam ten prevít mech takhle rozpínal. Pravidelně dělám vertikutaci, i nyní na podzim jsem... celý příspěvek >
Aplikace zelené skalice na mech ještě nyní?, 21.11.2013
Pěkný den všem. Obracím se s následujícím dotazem na zkušenější. V trávníku se mi objevil mech a rád bych ho zlikvidoval zelenou skalicí. První otázkou je, jestli to mohu provést ještě teď než napadne sníh, nebo mám počkat na jaro? A za druhé, dočetl... celý příspěvek >
Kdy zastipnout horni cast rajcat aby dozrala?, 15.8.2013
OK dekuji za rady! Jirka.
Kdy zastipnout horni cast rajcat aby dozrala?, 15.8.2013
Pekny den, obracim se s dotazem na zkusenejsi, kdy mam zastipnout navrchu rajcata, aby stihla dozrat a neztracely tak zbytecne silu? V horni casti se mi stale objevuji kvety a ty jiste nestihnou vcas dozrat. Jde mi jen o to aby ty "rychlejsi" mely... celý příspěvek >
Ulehla vyklicena rajcata, 15.3.2013
Diky vam vsem za rady a postrehy. Pro sichr jsem si nechal naklicit par novych. Pekny den vsem. Jirka.
Ulehla vyklicena rajcata, 14.3.2013
Opatrne jsem je "obpichal" paratkem, abych je uvolnil v substratu a pote je jemne vytahl. Pri tomto kroku poruseny nebyly. Jinak maji vsechyn po dvou deloznich listkach. Jirka.
Ulehla vyklicena rajcata, 14.3.2013
Pekny den vsem. Rad bych se jen zeptal na probelm s vyklicenymi rajcaty. Seminka jsem si nechal vyklicit v parnicku do vysky ca od 5 do 8cm. Pred 2 dni jsem je opatrne vytahl a presadil do kelimku 0,2l a to tak, ze jsem se je snazil co nejvice dat do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika