Příspěvky uživatele - 132.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování rajčat 2013, 31.1.2013 Obsahuje fotku
Tak jsem neodolala a koupila ještě tuto odrůdu, sáček s 10 semínky za 105,- Kč. Hned jsem vysela 5. Mají to být keříčkové-balkónové, nízké. Vzhledem se podobají Tomatoberry - jak měl na některé z fotek pan Mirek, aspoň mně se to zdá.
Pěstování rajčat 2013, 23.1.2013
Letos se chystám pěstovat z těch osvědčených Bejbino, Start, Stupické polní, to chci porovnat se Stupickým skleníkovým, ale pěstovat na poli, dále nově Ildi, Goldkrone, možná i Perun, Pollicino, Cherrola, Idyll. Z keříčkových Roma (na protlak) a z... celý příspěvek >
Úroda ze semínka z kupované papriky ze supermarketu, 16.9.2012 Obsahuje fotku
Papriky se povedly, měla jsem pochybnosti, ale dopadlo to výborně, zkuste to příští rok taky :-)
Asfaltový šindel nebo asfaltový modifikovaný pás, 18.8.2012
Na zastřešení přístřešku z ocelových jeklů jsem chtěl původně použít asfaltový šindel, jako podkladovou plochu mám zakoupené dřevěné OSB desky, o tloušťce 22 mm (plocha k zastřešení je cca 16 m2). V katalogu firmy Onduline jsem ale našel nový... celý příspěvek >
OSB desky, 5.8.2012
Tak to se omlouvám, spíš jsem měl napsat podobnému nebo srovnatelnému jako luxol.
Jak poznam uzraly plod papriky?, 5.8.2012 Obsahuje fotku
Paprika z vlastního výsevu, semínka ze zakoupené červené papriky ze supermarketu, která nám velmi chutnala. 214 m n.m. JV Morava.
Zrání rajčat, 5.8.2012 Obsahuje fotku
Start už vypadají líp
Zrání rajčat, 5.8.2012 Obsahuje fotku
Moje odrůda San Marzano zatím nic moc.
OSB desky, 5.8.2012
Určitě je lepší je natřít, např. lazurovacím lakem, podobný bývalému luxolu.
Jakou zeleninu na volné záhony?, 27.7.2012
Po pořádném dešti a následném lehkém proschnutí půdy jsem se rozhodla na volné záhony zasadit znovu ředkvičky, špenát, petržel naťovou a hrách. Uvidím, jak se zadaří. Jarní špenát nestál za nic, sežrali mi ho mšice.
Nedostatek vápníku u rajčat, 27.7.2012
Tak jsem taky dneska postříkala rajčata odrůdy San Marzano Wuxalem Kalciem, jelikož se mi na nich objevil popisovaný nedostatek vápníku. Jiné odrůdy co pěstuji - stupické polní a start je v pořádku. Preventivně jsem postříkala i papriky.
Usychání a krepování listů, 14.7.2012
chtělo by to fotku, tak jen můžu hádat, snad že je hodně vyschlá
Úroda ze semínka z kupované papriky ze supermarketu, 5.6.2012
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli lze vypěstovat papriky ze semínka z kupované papriky ze supermarketu? Rostliny vzešly a jsou 20 cm vysoké, ale můžu na nich očekávat úrodu? Vyzkoušel to někdo? Děkuji za odpověď.
"gumovatění" listů, 31.5.2012
zkuste udělat hodinovou koupel v dešťové vodě s kapkou Lignohumátu, poté nechat odkapat, za týden opakovat znovu a uvidíte, jestli se to zlepší.
Pěstování paprik, 31.5.2012 Obsahuje fotku
Můj první pokus pěstování paprik (vypěstované doma ze semínek) v provizorním skleníku. Uvidíme, co bude za pár měsíců...:)
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika