Příspěvky uživatele - 132.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2013, 28.8.2013
Vypadají sladce, hlavně ten třetí, moc gratulujua trochu závidím, už je to dávno, co jsem takové dva taky "pěstovala"
Sklizeň rajčat 2013, 26.7.2013
Strillo pěstuju taky, letos poprvé a velmi mi chutná, není kyselé jako idyl a má příjemnou rajčatovou chuť. Hodnotím ho velmi dobře. Rostliny jsou silné s tmavými listy a v této době jsou vyšší než já a to měřím 174 cm Jak jste s ním spokojen vy? Co... celý příspěvek >
Kvašáky a rychlokvašky, 21.7.2013
Ale zase je budete mít v době, kdy já budu mít dávno po okurkáchMyslím, že nebude dlouho trvat a bude po nich. U nás je hrozně sucho a zalévat se pořád nedá. Ale svůj účel už splnily, zavařeno je, i ty kvašáky, a ještě nechávám něco na salát. Není... celý příspěvek >
Kvašáky a rychlokvašky, 21.7.2013 Obsahuje fotku
Dneska ochutnám kvášáky zadělané před týdnem a další už jsou připravené ke kvašení. Přidávám jenom kopr a nálev (svařím 2 litry vody a přidám 130 g soli) a 2 lžíce octu.
Sklizeň rajčat 2013, 21.7.2013 Obsahuje fotku
U nás pomalu dozrávají odrůdy minigold, goldkrone, ildi, perun, tomatoberry, cherolla, idyl, stupické polní.
Pochlubte se květinami, 15.7.2013 Obsahuje fotku
Z květin mám pouze růže neznáme odrůdy a aksamitníky.
Svinuté listy rajčat, 10.7.2013
Mě se nejvíc kroutí listy u odrůdy Pollicino, jsou to spíš celé vršky rostlin a také u rostlin vypěstovaných ze semínek  z kupovaných rajčat, takže to bude asi odrůdou.
Sklizeň rajčat 2013, 10.7.2013
To stupické máte polní nebo skleníkové? Pěstuji také stupické polní i stupické skleníkové, zatím nezrají, ale listy na nich mám úplně jiné, i tvarem plodů u stupického polní se vůbec nepodobají těm vašim.
Tykev olejná neklíči, 17.6.2013
Letos jsem sadila také tykev olejnou Apetit od Semo, úspěšnost klíčení přímo na poli byla tak 50%.
Sklizeň rajčat 2013, 17.6.2013 Obsahuje fotku
První plody se vybarvují...
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 17.6.2013 Obsahuje fotku
Sklidila jsem první plod, uvnitř nebylo žádné semínko. Chuťově nic moc, snad budou ty další lepší
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 17.6.2013 Obsahuje fotku
Tato odrůda mi dělá to samé
Vylamování květů u mladých stromků, 2.6.2013
Diky Wendy.Vylomil jsem pouze jeden na Redhavenu ostatní nic neukázali.Z tvojí odpovědi jsem pochopil ze i kdyby neco odkvetlo tak z toho asi stejne nic u tak mladého stromu nebude, takže na rok nic nevylamuju a uvydím jak to bude vypadat.To že se... celý příspěvek >
Vylamování květů u mladých stromků, 2.6.2013
Možná jsem to špatně napsal.Chtěl jsem jenom řict že když jsem je zasadil tento rok tak příští rok tam ještě nechci mít plody aby se stromy moc nevysilovali.JSem teprve začátečník proto se ptám.O kolik porostou do příštího roku nemám tušení protože... celý příspěvek >
Suncrest (dotaz), 2.6.2013
Dobrý den. V literatuře se píše že dozrává zhruba 20 dní po Red Haven, Letos jsem je zasadil ale kdy skutečne dozrává na to si budu muset ješte chvilku počkat ale myslím že u nás na Jížní moravě to bude o něco dřív.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika