Příspěvky uživatele - 132.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata pro sezónu 2015, 17.1.2015
Pane Mirdo, mohl byste prosím přidat nějaké fotky té vaší konstrukce na fóliák pro rajčata. Děkuju.
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 8.1.2015
Chtěla bych letos zkusit namnožit odrůdu Philova podle rad paní Jiřiny, tak jsem dnes zkušebně vysela 2 semínka.
Rajčata pro sezónu 2015, 8.1.2015
Měla jsem loni na zkoušku Datterino F1 jen jednu rostlinu ze stejného zdroje a byla jsem spokojená, sladké plody, troufla bych si říct, že chuťově se vyrovnaly Sladké Děvočce, asi jsem měla štěstí. Letos vyseju více rostlin, tak se uvidí. Tomatoberry... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 6.1.2015
Když vám chutná Bejbino (stejně jako mně), mohl byste zkusit z cherry odrůd Strillo, Ildi, Goldkrone, Tumbling Tom Red,  Pollicino, z větších pak určitě Start a Stupické, taky Zlatavu. Jsou běžně dostupné v prodejnách s osivem u nás, tak snad i... celý příspěvek >
Vysévání letniček, 4.1.2015
Poradíte zkušení, kdy letos vysévat surfínie? Děkuji.
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 28.12.2014
Při dnešní návštěvě Bauhausu v Brně na ul. Heršpická jsem zakoupila semínka rajčete Philova za 124,-Kč sáčkováno 2012/13, měli ještě 3 sáčky. Naproti v Horbachu nabízeli semínka Philovita, sáčkováno 2013/2014 za stejnou cenu i se stejným popisem, jen... celý příspěvek >
Papriky 2015, 5.12.2014
Zkusila jsem ji letos podruhé, hlavně kvůli tomu, že je raná a chutná nám, pěstovala jsem ji v ohrádce ze starých oken, je spíš tenkostěnná, pro mě lepší než AMY. JV Morava 220 n.m.
Papriky 2015, 4.12.2014
Mně se letos velmi osvědčila paprika GRANOVA, dále stále oblíbený Hamík a NOVA.
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 2.12.2014
Mně se to líbí, aspoň se je čemu v tomto pochmurném počasí zasmát.  A taky docela poučné téma.
Poraďte odrůdy, 31.10.2014
Chce to pročíst hodně příspěvků, kterých tady opravdu je požehnaně, a pak se rozhodnout a vyzkoušet. Určitě nejde poradit jednoznačně dle vašich požadavků... Ale pokud chcete názvy, tak za mě rajče Strillo F1 a Bejbino F1, paprika Granova, okurky... celý příspěvek >
Durancie, 21.9.2014
Durancie, které jdou dobře od pecky neznám. U nás (Moravské Slovácko) se traduje, že od pecky jdou jedině švestky (trnky), durancie jsou spíš do kulata a jsou rozhodně sladší než trnky. Letos už je po nich a šly do kvasu nebo na kompot.
Kurník, 14.9.2014
Na hřady se doporučuje mít zkosené hrany, aby se nedeformovaly slepicím pařáty.
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 30.7.2014
Letos pěstuju poprvé dýni máslovou a už jsem si myslela, že nebude mít žádné plody, narostlo velké množství tmavých listů, až minulý týden jsem konečně našla malé plody velikosti hrušky. Dýně olejná pěstovaná hned vedle má plody velikosti hlavy. Obě... celý příspěvek >
Lilkoviště 2014, 7.7.2014
Kolik plodů necháváte na jedné rostlině? Díky.
Otevírání - zavíraní dvířek kurníku, 14.6.2014
My si pořídili automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku hlavně proto, aby mohly slepice brzy ráno za světla jít ven jak budou chtít a nemusí čekat na nás, až se vyspíme. Večer se zavíráním by problém nebyl. Vypozorovali jsme, že naše slepice v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika