Příspěvky uživatele - 148.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gardena vs. ostatní značky, 9.7.2014
2 ibc kontejnery, sudove cerpadlo(asi gardena 4000/2classic) a 35 metrů hadice.
Gardena vs. ostatní značky, 9.7.2014
Zdravím všechny,  značka Gardena se mi velice líbí, ale bohužel cena je poněkud vyšší. Víte o nějaké další značce, která na tom bude podobně s kvalitou a bude za příznivější cenu? např. v bauhausu jsem viděl značku Neptun. Mám v plánu si koupit... celý příspěvek >
Čerpadlo na dešťovku na zalévání, 27.6.2014
Dobry den, koupil jsem čerpadlo Malyš 1NG. jakou mi poradíte koncovku na hadici.nemusí mít x modu stačí mi klasicky rozstřik na zalévání a druhý mod normalní proud, kdyby byla mlha, byl by to bonus navíc. je možné k mému čerpadlu připojit něco... celý příspěvek >
Jak na Mandelinku bramborovou?, 16.6.2014
uznávám, že pravděpodobnost, že by sem zavítal někdo kdo dělá bio brambory na 20-30h je malá, ale za zeptání nic nedám  ;-)... dnes jsem volal do biocontu a od 1.6.  (na stránkách to ještě nemají) prodávají i balení po 50 ml. za cca 150,-... celý příspěvek >
Jak na Mandelinku bramborovou?, 16.6.2014
To mě taky, ale pokud pár dnů vynecháte, tak se to rozjede už moc. A neumím si moc představit ruční sběr na větší ploše.  Zkoušel tady někdo Neem Azal T/S? třeba by mohl napsat svoje zkušenosti.
Jak na Mandelinku bramborovou?, 16.6.2014
já napsal o tom co tady už někdo zkoušel a fungovalo mu to. a ja to vyzkoušel a nefungovalo to. ja newim proc je tolik lidi proti čemukoliv co ma pred nazvem bio nebo eko.
Jak na Mandelinku bramborovou?, 16.6.2014
nejde o to eko super bio deluxe. jde o to vyzkoušet a zkoušet dál. Musí být i jiná cesta. jen je horší najít cíl. treba na stromy jsem jeste nepouzil zadnou chemii, vystacil jsem si prave s biobitem, PREV-B2, Biotan a lepove pasky proti mravencum +... celý příspěvek >
Jak na Mandelinku bramborovou?, 16.6.2014
četl jsem si tady na foru, ze to nekdo zkousel a zabralo to. davalo mi to smysl, protože mandelinky po vylihnutí z vajicka, je taky tak trošku housenka :-) mám ještě jeden typ. prý funguje výluh z listů tabáku.slyšel jsem, že neředěný výluh.což se mi... celý příspěvek >
Jak na Mandelinku bramborovou?, 16.6.2014
Přidám svoji zkušenost.Vyzkoušel jsem výluh z kopřiv. 10 dnů starý.Bohužel na mandelinky to nezabralo. O dva dny později jsem zkusil Biobit XL, take bohužel nic. Byl jsem donucen použít Calypso. Sice nerad, ale nemohl jsem jinak.  Do druhého dne... celý příspěvek >
Chemstop, 2.6.2014
Dobrý den, zajímalo by mne, jak rozpouštíte chemstop. Já to zkoušel včera(asi 3x) horkou vodu z rychlovarné konvice jsem přelil do misky a do té pak vložil kelímek z chemstopem. Trošku se to lepidlo rozpustilo, ale ne tolik, abych ho mohl... celý příspěvek >
Typhlodromus pyri, 27.5.2014
Dobrý den, chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s Typhlodromus pyri. Podle popisu co jsem si četl, to vypadá jako zázračné kouzlo. Díky za info T.
Biobit, Madex, 27.5.2014
Jedna zásadní informace, kterou jsem se dnes dozvěděl, když jsem volal do Biocontu. Madex účinkuje pouze a jenom na obaleče jablečného. Neučínkuje na obalovače švestkového nebo jaký koliv jiný druh obaleče.Madex je účinejší než Biobit. Bohužel... celý příspěvek >
Biobit, Madex, 23.5.2014
Dobrý den, jak by jste zhodnotil Biobit Xl, funguje to?je učinný? Přemýšlím o koupi. Díky za odpověď.
Žloutnutí listů, 13.5.2014
Zdravím všechny, máme doma na zahradě třešni (srdcovku). Už třetím rokem, cca začátkem května začnou žloutnout listy.  To samé se děje u souseda na třešni, která je vzálená cca 20 metrů.  Víte někdo čím by to mohlo být? Předem díky za... celý příspěvek >
Ponorné čerpadlo, 7.5.2014
Dobrý den, sháním čerpadlo na zavlažování zahrady.zahrada je na rovině dlouhá 30 metrů.mam 2 ibc kontejnery, kdyz voda dojde, potřebuji ji přečerpat ze studny která je ve hloubce 3 metrů a vzdálená od ibc kontejneru cca 20 metrů.není problém pro... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika