Příspěvky uživatele - 178.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar olej 2t, 9.9.2014
Možno píšem neskoro ale tiež som pred časom niečo zistoval o tomto oleji. Na slovensku v rakúsku a niktorých iných krajinách uvádzaju pomer 1:100.Orginál nemecký katalog dolmar 2014/15 uvádza 1:50. Kamarát, ktorý pracuje v nemecku mi to priamo u... celý příspěvek >
Dolmar ps 500 vynechavanie motoru, 23.10.2013
Dnes som pílu zobral do služby pílčikový ktorý roby skoro každé volno v horách, aby ju vyskúšal.Píla išla jak drak žiadne vynechávanie ani vreze ani na volno.Ked som skúšal pílu na plný plyn na vlno vždy to trvalo len pár sekund max. 5 a vždy ked... celý příspěvek >
Dolmar ps 500 vynechavanie motoru, 17.10.2013
V akom pomere sa to pridáva do benzínu, može sa tom miešať s stabilizátorom paliva liqi moly.
Dolmar ps 500 vynechavanie motoru, 17.10.2013
Teraz je v servise firmy agrofox tuším tak sa volajú v Pezinku.Išiel som tam na doporučanie známych.
Dolmar ps 500 vynechavanie motoru, 17.10.2013
No iste mna tiež zaujíma prečo sa to zadrelo, a presne mi to v pondelok vysvetlia - teraz som v službe.Zapalovanie odskúšané - funkčné.Karburátor zatial nedokážu vyskúšať.S opravou som súhlasil, po oprave uvidím ako pojde a pravdepodbne pojde na... celý příspěvek >
Dolmar ps 500 vynechavanie motoru, 17.10.2013
Po telefonickom kontakte s majitekou zapalovanie orginál 58 euro, karburátor 89 euro.
Dolmar ps 500 vynechavanie motoru, 17.10.2013
Podobné príznaky boly júli. Tvrdenie servisu : píla v poriadku, naliata čerstvá zmes, nadstavenie karburátoru. Píla bola v reze v tom čase v poriadku narezaného asi 5 m dreva na polená bez prízkov závady.Do karburátoru som nezasahoval a sú tam... celý příspěvek >
Dolmar ps 500 vynechavanie motoru, 17.10.2013
Info zo servisu, poškrabaný piest od výfuku, takže pridretá - nutná vymena piestných kružkov, predbežná cena 100 euro.Príčina zatial nezistená, pradepodobne príliš chudobná zmes.Karburátor som nikdy nenadstavoval, obmedzváki boli nadstavené v sevise... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika