Příspěvky uživatele - 161.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Degustace jablek v roce 2011, 15.12.2011
Pánové, chci předeslat, že tento můj příspěvek není namířen na žádnou osobu na tomto webu.Chci vám jen popsat praktiky některých členů ČSZ a jejich objektivitu.Možná pochopíte někdy moje nekompromisní názory (jak jsem označován) a nedůvěru v čistotu... celý příspěvek >
Deformace plodů - Zvonkové, 13.12.2011
Pane, nedomnívám se, že by se jednalo o fyziologickou poruchu nebo nedostatek či přebytek některého prvku.Letos jsem měl na odrůdě ELSTAR také několik plodů tohoto vzhledu a typu deformace.Všiml jsem si, že tyto plody byly vždy na plodonoši, který... celý příspěvek >
Zkusenosti se zakladanim mensiho sadu, 12.12.2011
Pane Stefanos, vy jste si dovolil vysadit svůj sad bez rezistentů! To se na tomto webu neodpouští (viz.poslední dvě reakce).Fandím Vám - Mičurin II. PS: jistě je to jenom náhoda ,že tyto hodnotné příspěvky na sebe navazují během 7.minut ze dne... celý příspěvek >
Astra, 10.12.2011
Vážený sadaři Kaněro. I v druhém příspěvku používáte slovo "náhrada" a přitom by stačilo napsat pouze "...ve vlastnostech se podobá Lucasově máslovce".Ale to by nemělo zřejmě ten správný výchovný účinek. - Mičurin II
Seříznutý špičák, 9.12.2011
Pane Michale, Váš samozvaný zahradník neudělal nic špatného, Snad jen, že tento řez měl udělat až na jaře.Z jarem bych šel ještě o jeden pupen níže, pro jistotu nepoškození pupenu a dřeva v současném vrcholu špičáku po řezu a po proběhlé zimě. Hlavně... celý příspěvek >
Zkusenosti se zakladanim mensiho sadu, 7.12.2011
Pane stefanos, velmi Vám fandím v úsilí vysadit takto bohatý sad.Ale nejste Vy tak trochu šprýmař, když tady rozvíjíte teorie o opoře stromků po výsadbě?Je neuvěřitelné, jaké teorie se tu odehrávají kvůli kůlům.Každá odborná literatura uvádí po... celý příspěvek >
Astra, 4.12.2011
Pane Kaněra, kdo Vám nakukal, že chceme Lucasovu něčím nahradit.Tyto skryté odstřely nemám rád.Pěstujte si Eriku a já si ponechám Lucasovu.Vždy dávám přednost originálu před náhražkou. - Mičurin II.
Jaké odrůdy do podkrkonoší, 27.11.2011
Pane Bakeši, doporučil bych Vám odrůdu Mantet ale spousta lidí ji bude odsuzovat pro svoji náchylnost ke strupovitosti.Chuťově je to však zdaleka nejchutnější letní odrůda.A ještě dlouho bude, jestli vůbec kdy bude překonaná.Byla naprosto... celý příspěvek >
Švestky v sezóně 2011, 27.11.2011
Hezký podvečer pane Kuky.Přesně jste to vystihl.Mám naprosto stejné zkušenosti a postupy. Takové abych toto ovoce mohl v klidu konzumovat a bez obav podat komukoliv.Však zájem je z okolí přátel obrovský.Za každý řádek Vašeho příspěvku se podepisuji.... celý příspěvek >
Švestky v sezóně 2011, 27.11.2011
Pane Petře, děkuji za uznání.Pohladilo mě to po duši a velmi si toho vážím.Zahradě opravdu věnuji valnou část svého volného času.Při mém sedavém zaměstnání je to výtečný relax a údržba fyzické kondice.Držím se hesla:("I užitková zahrada může být... celý příspěvek >
Švestky v sezóně 2011, 26.11.2011
Pane Pal'o a pane Vysloužil pěstujte si co chcete.My hrdinové postřikovačů postupujeme stále stejně a když se rok nevydaří, tak se svět nezhroutí(moje postupy jsem již prezentoval).Vnucujete nám klasikům vlastnosti o 10÷12 postřicích a další... celý příspěvek >
Švestky v sezóně 2011, 26.11.2011
Pane Petře, naprosto s Vámi souhlasím.Při honbě za nějakými TOP HITY se zapomíná na osvědčené odrůdy (viz.Gabrovská a jiné).Málokdo to asi ví, ale tito němečtí rezistenti jsou přímo napumpovány šárkou při jejich šlechtění a tvorbě rezistence.Nikdo... celý příspěvek >
Spencer, 26.11.2011
Zdravím pane Petře.Také se podivuji o malém zájmu o odrůdu Spencer.Přitom se před 30 ÷ 40 roky celkem hojně pěstovala.Jak jsem již uváděl je dosti náročná na polohu i pěstování.Tuším, že v Polsku je stále oblíbená i na zahraničních webech je stále... celý příspěvek >
Švestky v sezóně 2011, 26.11.2011
Pane Petře koukám, že jste přímo švestkový plantážník.Já vzhledem k velikosti zahrady vlastním švestku pouze jednu, zato se jedná o velmi starou odrůdu vynikající kvality plodů.U švagra jsou na sousedním pozemku v selském sadu dvě prastaré... celý příspěvek >
Spencer, 24.11.2011
Přátelé, v tomto týdnu jsem vyskladnil odrůdu Spencer.Letos vynikající kvality, prostě lahůdka.Neskutečné jabloňové pohlazení chuťových buněk ve spojitosti s červeno růžovým vybarvením slupky a tvaru soudkovitém.Zatím pro mě letošní jednička.Zato... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika